Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Škola orálního sexu! Udělejte mu to tak, že se mu sevřou nohy v pěst

Ejakulát obsahuje dost bílkovin a minerálních látek, víme?
Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Správná hospodyně by měla umět kuchtit, žehlit a starat se o uřvané haranty. Já neumím ani jedno z toho, a proto mi v životě nezbývalo nic jiného než naučit se kouřit ptáky. Zcela neskromně se považuji v této disciplíně za profesionálku. Jak si můžu být tak jistá? Pominu-li hektolitry spermatu prolité hrdlem, stačí mi sledovat reakce milenců. Expertku ze mě dělá celkový přístup a několik chlípných fíglů, o které jsem se s vámi rozhodla podělit.

Zažila jsem několik chuděrek, které mi tvrdily, že ten jejich nemá rád orál. Fakt tomu věřily, ale pravda je jinde. Absolutně každý chlap miluje, když ho může narvat ženušce do huby. Akorát je zapotřebí, aby to ta dotyčná uměla. Většina ho převaluje v puse, pomáhá si rukou a nuceně žumlá žalud jak polskou karamelu. To se pak není čemu divit, že chlap takový zážitek raději odmítne.

Základem kvalitního vysátí penisu je nadšení. S jeho nádobíčkem se musíte umět mazlit, jak kdyby to bylo štěňátko mopsíka. Začněte klidně přes spodní prádlo, ať se mu postaví ještě dřív, než na něm přistane váš jazyk. Až bude úplně tvrdý, nezapomeňte na to, že ruce máte pouze na to, abyste mu masírovala koule, případně mu strčila prst do zadku. Rukou přihoňují jen líné lemry.

Když už jsem u toho honění, není od věci při něm partnera někdy sledovat. Škrtí si šášulu silou, nebo si jen tak něžně hladí špičku? Jede hned od začátku na plný plyn, nebo přidá tempo až před výstřikem? Sledujte jeho honitbu a ten stejný přístup pak zkuste napodobit pusou.

S genitálem v dutině ústní si nemusíte hrát na elegantní dámu. Ba naopak, čím víc se přiblížíte epileptickému záchvatu, tím lépe. Jen pozor na zoubky. Slinty by se měly táhnout jak špagety, občasné zakuckání a náběh na ublinknutí vám také přidá nějaké ty bonusové body. Zkušenější hampejznice si ho mohou celého strčit do pusy a vystrčeným jazykem milého šimrat na kulkách. Hluboké kouření se celkově řadí mezi kvality, které když se jednou naučíte, máte vyhráno. Stačí potlačit dávivý reflex a zbytky vaší sebeúcty. Schopnost nepogrcat se v momentě, kdy vám hluboko do pusy někdo narve cizí věc, ocení jak váš partner, tak váš zubař.

Jakmile se blíží vyvrcholení, musíte se smířit s tím, že excelentní kuřba se z pohledu chlapa neobejde bez vystříknutí na libovolné místo vašeho těla – ano, včetně ksichtu. Pleťová maska z výměšku pohlavních žláz není úplně lákavá představa, ale právě taková oběť odlišuje profesionálky od průměru. Nastavte obličej a nechte se obdarovat. Následné olizování a spolykání každé kapičky jeho lásky přidá na věrohodnosti vašeho výkonu. Co si budeme říkat, lahoda to není. Na druhou stranu ejakulát obsahuje dost bílkovin a minerálních látek. Jeho konzumace vám neublíží. Hlavně se nevymlouvejte na to, že nemůžete polykat, protože pak máte průjem. Partner by prokoukl, že to z vaší strany bylo jenom jedno velké divadýlko.

Kuřba podle mého návodu nemůže žádného samce zklamat. Až dorazí ten váš domů, můžete to na něj rovnou zkusit. Pět minut po akci doporučuji na muže směřovat vaše přání a stížnosti. Vyladěný a absolutně uvolněný vám splní první poslední. A o to jde!

Související články

Další články