Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka se ptá: Dámy, patříte mezi slepice, které žerou těchto 5 žvástů z ženských magazínů?

Ona si asi myslí, že on jí je věrný…
Zdroj: Profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Proč nevěřit blbostem, které ženám radí ženské magazíny?

Na hajzlík vám nedosáhne domácí wifina, a proto v trafice ke krabičkám rakovinotvorných cigárek občas přihodíte nějaký ten časák pro ženy. Stojí pár kaček, je v něm rozhovor s Martou Kubišovou a křížovka o hodnotné ceny, které si tak jako tak rozebere redakce. Pro zkrácení dlouhé chvíle při kálení ideální četba, která se však v rukou některých žen mění ve vážnou hrozbu pro všechny v okolí. Jakými bláboly z časopisů se české hospodyňky řídí?

  1. Penis touží po romantickém překvapení

„Až se vrátí z práce, zaveďte ho do kuchyně, kde bude na stole jeho oblíbené jídlo. Vychutnejte si večeři, lahodné víno a po jídle zavítejte do ložnice, kde darujete milému masáž lávovými kameny. Atmosféru pro masáž nejlépe navodíte vonnými tyčinkami a spirituální hudbou.“ Nebo mu ho prostě jen vykuřte rovnou ve dveřích a objednejte dovážku velké pizzy s flaškou koňaku.

  1. Ženské má být kus

„XXL modelky jsou v kurzu po celém světě a důležité je, že se ve vlastním těle cítíte skvěle. Mírná nadváha ženám sluší a vy nejste výjimkou. Zapomeňte tedy na nezdravé diety doplněné o muka v posilovně. Dokonce i Ewa Farna pěje ódy na její almarovité boky.“ Nebo konečně zvedněte zadek z gauče a nežerte po nocích smažené řízky s tatarkou! Při chůzi do schodů se podobáte upocenému selátku a máte problém sehnat hezké džíny. O sádelnice nikdo nestojí.

  1. Tento recept nemá chybu

„Recept na jablečný koláč podle amerických hospodyněk je absolutně jednoduchý. Stačí vám několik základních ingrediencí a věřte, že koláč bude chutnat celé rodině od dcerušky po babičku. Odhadovaná doba pečení je 45 minut při 180°C.“ Nebo raději kupte něco v cukrárně, protože si zapatláte půlku kuchyně a v supermarketu strávíte hodinu hledáním vanilkového lusku. Děti stejnak nejradši žerou čokoládu a na nějaká jablka vám kašlou.

  1. Jste silná a samostatná

„Na vašeho partnera se můžete v libovolném věku vykašlat. Jako moderní žena se o sebe dokážete snadno postarat. Receptem na zlomené srdce je dostatek přátel a aktivita, která si ukradne váš volný čas. Ideální je například pletení nebo háčkování.“ Nebo se raději pořádně rozmyslete, než partnera kvůli nějaké kravině kopnete do zadku. Můžete zůstat úplně sama, v depresích, s prašivou kočkou na klíně a v evidenci pracovního úřadu.

  1. Rozumíte módě a ženské kráse

„Poslední kolekci věhlasného návrháře vám ukazujeme, protože právě vy jste ta, která obdivuje módní trendy z Itálie. S dokonalým outfitem vždy sladíte líčení, pokoj máte plný kožených doplňků a ostatní manažerky vám venku závidí, jak vám to sekne.“ Nebo jste jen další fiflena (případně rádoby fashion blogerka), která si hraje na kombinaci stylistky s módní policií, třebaže si neumíte udělat linky a skříň máte plnou nevkusných hadrů z outletu.

Nenechte se oblbovat pochybnými časopisy, které mají schopnost z mozku jinak racionálně smýšlející ženy udělat rozšlehanou omeletu. Zůstaňte nohama na zemi. Je zapotřebí smířit se s tím, že průměrná česká puťka zkrátka nežije život Carrie Bradshaw, nerozumí dokonale módě a nedokáže na talíř nasázet žvanec tak, aby se alespoň vzdáleně podobal fotce z titulky.

Související články

Další články