Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka radí: Uspořádejte na Štědrý den u vás doma grupáč

Bude to takto vypadat u vás na Štědrý den?
Zdroj: Facebook
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o sváteční grupáč.

Rozdávat balíky ponožek pod blikající jedličkou je opruz! Co takhle si to na stejném místě rozdávat raději s partou chlípných kamarádů a kamarádek? Zapomeňte na nudné svátky, kde největší vzrušení zařídí babička se zapíchnutou rybí kostí v krku.

Uspořádejte letos u sebe doma skupinový prc, na který jen tak nezapomenete. Ostatně Vánoce by měly patřit sbližování, tak proč toho nevyužít. S pořádáním skupinových hrátek mám bohaté zkušenosti, a proto než začnete nadrženě rozesílat pozvánky všem kolem, mám pro vás několik velmi dobrých rad.

Pokud bydlíte v zablešeném brlohu a máte ke konci roku hluboko do kapsy, nechte si rovnou zajít chuť. Pořádání večírku, který se má požadovaným směrem zvrhnout, něco stojí. Každý z účastníků se u vás musí cítit uvolněně. To v hnusném prostředí a bez zásoby vaječňáku moc dobře nejde. Předem se musíte postarat o to, aby vše klapalo. Erotická atmosféra, správná sestava lidí, dostatek jídla, alkoholu, lubrikačního gelu, šprcek i čistých ručníků v koupelně. Pokud zvládnete jako správný hostitel nachystat tento základ, máte z půlky vyhráno.

Letos jsem na roli pořadatelky rezignovala, ale ve schránce se mi válejí pozvánky rovnou na tři akcičky pořádané přesně na Štědrý den. Dvě z nich začínají až moc brzy, což je ostatně další věc, na kterou musíte myslet. Většina lidí potřebuje čas na klasickou oslavu s rodinou. Kolem deváté večer budou už všichni stát před otázkou, jestli sledovat v bedně pohádku homosexuálního režiséra z Hoštic, nebo si k vám přijít zasexovat. A věřte, že to pro ně nebude složité rozhodování.

Úspěch grupáče ze všeho nejvíc stojí a padá na tom, koho se rozhodnete pozvat. Vybodněte se na milé sousedy, kolegu z práce a bejvalku, které stejnak za ten rok nepředstavitelně narostl zadek. Vydejte se raději lovit do vod starých a povrchních přátelství. Vsadím se, že když prohrábnete kontakty na sociálních sítích, určitě se vám podaří sestavit slušný oddíl. Já doporučuji už jen z principu pozvat více žen než mužů, postačí dvě až tři zoufalé a třeba i tak trošku hrábnuté kamarádky. Vyhýbejte se stydlivkám, jedincům s nechutnou nadváhou a čerstvě zamilovaným párečkům.

V pozvánce se netajte tím, že se jedná o vánoční večírek pořádaný za účelem uvolnit se od všeho toho nahromaděného stresu. Na XXX-Mas party musí dorazit už jen ten, kdo je připraven odhodit všechen stud a všechno oblečení. S příchodem prvních hostů hned poznáte, jestli vás čeká úžasná noc, nebo jen lehce vzrušující tlachání nad mísou vanilkových rohlíčků.

Skvělým trikem, jak odstartovat orgie, je každému věnovat velkou skleničku pití společně s vánočním dárkem v podobě erotické pomůcky. Může se jednat o maličkost v podobě škrticího kroužku, masážního gelu nebo přisprostlého lízátka. Věřte, že každého začne lákat dárek ihned vyzkoušet.

Pak už stačí první odhalená bradavka, první zásun a zábava se 100% rozjede tak, že budete rádi, až z vašeho tělesnými tekutinami zaneřáděného bydlení zase všichni vypadnou. Můžete si zatleskat. Podařilo se vám na Štědrý den uspořádat grupáč, u kterého hrají koledy a voní zapálený františek.

Pravda, možná je to trošku dekadentní, ale já si lepší způsob oslavy narození Ježíše Krista nedokážu představit. A když vás pořádání grupáčů začne bavit, můžete vše zopáknout ještě s větší parádou na Silvestra.

Související články

Další články