Během období prázdnin zavítá do České republiky mnoho turistů. Pestrá směsice národností obdivuje nejen krásu našich památek, ale také krásu českých žen. Pokud chcete jako samička klofnout nějakého turistu, nezapomínejte na to, že cizinec není našinec. Jeho temperament a způsob uvažování jsou úplně jiné. Při výběru vhodného kandidáta vám však může pomoci vaše znamení zvěrokruhu!

Beran

Jste iniciativní a ráda máte věci pod kontrolou. K sobě potřebujete hrdinu, který bude v případě potřeby plnit vaše přání. Ideálním turistou je tak pro vás šarmantní Švéd. Jeho chlad mu vydrží jen do chvíle, než na něj rafinovaně zamrkáte.

Býk

Umíte skvěle provokovat a potřebujete k sobě někoho, kdo žije na 100 % a nenechá vás jen tak lenošit. Někdy toužíte po zuřivém běsnění a pořádném usmiřování. Takový rozdivočelý Maďar je pro vás skvělou partií. Bude vám imponovat jeho spontánní přístup k životu.

Blíženec

Většinu času si užíváte snění a klidu. Nechat se obklopit pohodou je pro vás skvělým dárkem. Rozvážnost je vaše druhé jméno. Proto potřebujete Švýcara, nejlépe ve věku třicet a výš. Relaxace po jeho boku vás nikdy nepřestane naplňovat.

Rak

Jste cílevědomá a nezřídka strohá. Víte, co chcete. Nechybí vám oddanost. Na někoho to může působit nudně, ale vy moc dobře víte, že se dokážete odvázat. Stejně jako tradičně vychovaný Japonec.

Lev

Máte velký nadhled, jste pyšná a dokážete rychle zhodnotit situaci. Když je vše podle vašich představ, dokážete si lásku užívat. Ve vztahu s Francouzem vám bude skvěle, o tom není pochyb.

Panna

Pořádek a slušnost jsou pro vás na prvním místě. Nebaví vás konflikty, ale když už musíte čelit nějaké překážce, jdete do toho na plný plyn. Nenecháte se jen tak odradit. Takový elegantní Kanaďan vás bude zbožňovat.

Váhy

Logika, inteligence, racionální přístup k životu. Dokážete vždy dokonale shrnout všechny klady a zápory vašich dalších kroků. Dosaďte do vašeho životního vzorce sexy Němce a máte vyhráno.

Štír

Láska je mocná čarodějka a vy se necháváte okouzlit tak, jak to jen jde. Vždyť život je krátký a vy potřebujete cítit, že vás někdo skutečně miluje. Mexičan pro vás bude partnerem, se kterým se nebudete nudit.

Střelec

Věnujete každý den tomu, abyste byla lepším člověkem. Věříte v sílu lidské vůle a krásu přírody. Respektujete tradice a rodinné hodnoty. Stejně jako Brit, který pro vás bude gentlemanem po zbytek života.

Kozoroh

Nějaké vztahy jsou pro vás většinou až na druhém místě. Raději si budujete kariéru a teprve až ve volném čase máte chuť objevovat, co vám může láska nabídnout. Nějaký ten motivovaný Islanďan k vám skvěle sedne.

Vodnář

Váš budoucí manžel musí být něžný a citlivý. Chcete žít v pohádce a rozhodně nejste zvědavá na to, jak se k vám do postele blíží nějaký hrubián. Lotyš pro vás bude mít pochopení a zahrne vás dárky.

Ryby

Dokážete být neústupná a tvrdohlavá. Je to sexy, ale občas potřebujete ráznou ruku. Chce to k sobě vyhledat někoho temperamentního a bezprostředního. Ulovte si opáleného Itala!

Teď už víte, jaká národnost se hodí k vašemu znamení. Už plánujete, kdy vyrazíte na lov turistů?