Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka radí: Proč vašemu chlapovi nestojí? Zřejmě jste mu odporná!

Erekce? To je základ fungování celého státu!
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes jde ale o erekci!

Máte chuť pořádně rozvrzat postel, probudit hlasitým vzdycháním nevrlou sousedku a při orgasmu roztrhat prostěradlo… Ale jeho šašek má i přes veškeré snahy konzistenci ovesné kaše ke snídani.

Můžete si nechat zajít chuť, nebo ze šuplíku vytáhnout tajně vibrátor a udělat si to ve sprše. Chlap bez erekce je zkrátka neštěstí. Jedno selhání lze snad ještě překousnout, ve všech ostatních případech doporučuji zjistit, co za problémem v kalhotách vašeho milého vlastně stojí.

Užíváte si zatím tvrdého péra? Zbytečně se neradujte. Porucha erekce pronásleduje mladé i staré, nezkušené i zkušené a podle doktorů více než půlku českých chlapů nad 35 let.

Vždy mě šokuje, s jakým odhodláním ženušky impotentů řeší nefunkční nádobíčko jejich manželů po různých internetových fórech a diskuzích. Jak kdyby to byl snad jejich problém! Když se chlapovi nepostaví, je to vždy jen a jen jeho chyba. Takové ty kecy o tom, že žena, která si ho nepostaví, si ho vlastně ani nezaslouží, pronáší ožungrové u pátého piva. Je zkrátka povinnost samce, aby šel do akce připraven. Já také neroztahuji nohy v momentě, kdy mám v kalhotkách vyschlou poušť.

Jakmile začnete neztopořený pyj s partnerem řešit, dočkáte se v prvním kole celé řady výmluv. Určitě má v práci děsný stres, je unavený a raději by chtěl zažít romantický večer. Ten pravý důvod musíte odhalit na vlastní pěst, protože žádný muž nebude sám od sebe vyprávět o tom, proč mu jeho nejlepší kamarád vypovídá před šťouchačkou s vámi službu.

Jedním z nejčastějších důvodů je přehoněnost. Vážná to diagnóza. Vaše růžová kapustička ho do pozoru nedostane, ale při čučení na internetové péčko stříká jak požární hadice do pěti minut! Konkurovat osmnáctiletým a ke všemu svolným holkám s obřími dudy v HD rozlišení nedokážete, a proto naordinujte partnerovi pár dní offline. Ještě bude rád, že si může sáhnout na obyčejnou ženskou z masa a kostí.

Mnohem zapeklitější příčinou je zlomené ego. Jak už jsem mockrát zmiňovala, právě ego je to vůbec nejcitlivější místečko. Vašeho partnera pravděpodobně zlomila milenka, případně se mu někde na privátu vysmála šlápota. Budete mít chuť dodat zoufalci novou dávku sebevědomí, nebo ho raději necháte podusit a žít ve strachu, že už se mu nikdy nepostaví? V druhém případě si sice neštrejchnete, ale je to sranda.

Zcela běžné je ochabování erekce společně s věkem. Skoro mi přijde, že čtyřicátníci jsou v dnešní rychlé době na odpis, ale jako správná zlatokopka si nenechám pohledem na maršmelouna v trenkách zkazit den. Legendární modrá tabletka funguje na 100 %. Všechny ostatní zázraky z reklam a potravinové doplňky mají spíše placebo efekt. O něco lépe jsou na tom prášky podporující produkci testosteronu, ale zázraky nečekejte. Víra je mnohdy silnější.

Ani přes výpis důvodů výše stále nevíte, proč tomu vašemu nestojí? Přeskočíme-li možné zdravotní komplikace, zbývá už pouze jediné. Jste fakt ošklivá! Zbavte se nechutných špeků na břiše a vytrhejte si obočí. Penis není zrovna dvakrát vybíravé stvoření, mělo by to stačit. Případně k tomu přidejte nějaké to hezké spodní prádlo a nový sestřih nahoře i dole. Nezapomínejte na to, že pány tvorstva vzrušují hlavně vizuální vjemy. Strašidlo postaví chlapovi maximálně tak chlupy na rukou.

Související články

Další články