Do posilovny chodím pětkrát týdně, platím si trenérku a žiji tak, aby se mi při pohledu do zrcadla nezvedal žaludek. Mám pevné nohy a postavu do plavek po celý rok. Nejsem totiž blbá a vím, že pekáč buchet se nepeče ve fitku, ale v kuchyni. Cvičení je sice jen půlka úspěchu, ale čas si na něj může najít každý. Vše ostatní jsou jen výmluvy slabochů.

O to víc nechápu všechny špekny od sporáku a týpky, kteří se stravují kebabem a pizzou z krabice. Několikrát jsem sice měla v posteli sádelníka, ale nakonec vždy hledám u chlapa sportovní postavu. Pevná prdelka, široká ramena a silné ruce. Jediná tučná věc na partnerovi by dle mého názoru měl být bankovní účet.

Jednou se moje chutě vymkly kontrole a já se uvrtala do vztahu se stokilovou hromadou svalů. Nepřekvapivě jsem na něj narazila ve fitku, kde se prohlížel neustále v zrcadle a při zvedání těžkých vah řval jak Serena Williams na Wimbledonu.

Po několika náhodných setkáních jsem byla pozvána na protein, slovo dalo slovo a já se stala přítelkyní profesionálního kulturisty. Takového, který sám o sobě vypadá jako obří žilnatý penis navlečený do těsného tílka.

Naše první rande mimo fitko proběhlo v restauraci, kde si objednal pouze vodu, aby si následně mohl vyndat vlastní plastovou mističku s kuřetem udělaným na vodě, s rýží a brokolicí. Nebyl to sice největší trapas, jaký jsem zažila, ale úplně fajn mi nebylo.

Rachitický číšník při pohledu na gigantický biceps ani nic nenamítal. Další takovou misku můj inteligencí nepolíbený svalouš vytáhl také v kině a následně hned, co jsem dorazila k němu domů. Pokud teda místnosti plné plastových dóz od různých doplňků stravy a trofejí lze za domov považovat. „Hele, ty jako sypeš,“ zeptala jsem se naivně. Bylo mi jasné, že sto kilo svalů člověk při výšce 170 cm žraním hovězího a zvedáním železa nenažene. I tak jsem byla zvědavá na odpověď. Dostalo se mi hodinové přednášky z chemie a aplikace injekčních stříkaček. Když mi vyjmenoval, co vše obsahuje jeho kúra, začala jsem pochybovat o tom, že se mu může postavit.

Což jsem se ostatně chystala otestovat hned po tom, co si zapil nějaké aminokyseliny, aby při našem postelovém kardiu náhodou nepálil svalovou hmotu.

Po sundání trenek na mě čekalo překvapení. Dobrá zpráva je, že růsťák má vliv i na fimfulína. Nebo existují nějaké cviky speciálně na jeho prodloužení, těžko říct. Špatnou zprávou byl pohled na varlata, která měla ke zdravým koulím hodně daleko. Syntetický testosteron mu z nich prakticky udělal dvě vypeckované olivy.

Když se mi podařilo potlačit záchvat smíchu, šlo se na věc. Chvilkami jsem si připadala jak činka, ale jinak to nebylo vůbec špatné. S odstupem času to bylo prakticky to nejlepší z celého vztahu. Chodit totiž s někým, kdo bere posilování a fitness smrtelně vážně, je nepředstavitel­ný opruz.

Nepije alkohol, jíte s ním nutričně vyvážené kusy čehosi a neustále vás poučuje o tom, jak ve fitku podávat lepší výkony. Většinou to bývá taky to jediné, v čem se vyzná. Zbytky inteligence ze sebe totiž dotyčný vytlačil při mrtvém tahu a steroidy z vás člena Mensy také neudělají. Já jsem ve vztahu s kulturistou trpěla držením přísné diety před jeho závody a nudou. Kvůli tomu jsem zhubla na nějakých 45 kg a řekla si, že mi stačí méně osvalení mládenci, kteří to až tak nehrotí.

Zkuste si vztah s kulturistou a váš život bude zaplivanější než zrcadlo před posilovacím strojem.