Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Pozor, panáčci! Třicetileté zoufalky toužící po miminku na vás ušijí boudu hned!

Pozor na ženy, pánové! Umí toho opravdu hodně!
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Ráda bych varovala všechny muže, kteří se aktuálně pohybují v blízkosti nějaké ztroskotané třicátnice. Je jen otázkou času, než její biologické hodiny začnou bít na poplach a ona zatouží po malém usmrkanci. Možná už to na vás zkouší a vy si to ani neuvědomujete! Jak se vyhnout bezprostřednímu ohrožení a poznat, že vaší milé z touhy po dítěti brzy přeskočí?

Je to jednoduché. Uvědomte si, že před vámi měla v posteli takových 30 až 80 chlapů, třebaže vám se přizná maximálně ke čtyřem. Půlku z nich stihla během školy, další při hledání smyslu života, při nudném a špatně placeném zaměstnání.

Vztahy jí nefungovaly a do práce chodila jen kvůli tomu, aby nemusela spát pod mostem. Ve třiceti kariéru vzdala, stejně jako boj s vráskami a celulitidou. Došla do stádia, kdy místo jednorázovek hledá jistotu. Pokud vám už na prvním rande vypráví o tom, že je připravena se usadit, že už si v životě užila dost zábavy a že je těžké najít chlapa pro vážný vztah, vemte nohy na ramena.

Nepodařilo se vám utéct? V tom případě uvidíte, jak rychle může vztah nabrat na otáčkách. Společné bydlení za týden, společný bankovní účet za měsíc a svatba do půl roku! Stále se divím tomu, že to některým chlapům nepřijde podezřelé a nechají se takhle bleskově zblbnout.

Sice vám bude tvrdit, že po dítěti ještě netouží, ale vy musíte mít oči a uši na stopkách. Usmívá se, když vedle vás v restauraci začne řvát mimino? Hladí si nafouklý pupek před zrcadlem a představuje si sebe sama jako matku? Nemá strach z představy, že se bude muset na minimálně devět měsíců rozloučit s alkoholem? Pokud zní alespoň jedna odpověď ANO, jste v solidním průšvihu.

V tenhle moment už muselo i tomu největšímu tupounovi docvaknout, že tvrzení „ale já přeci beru prášky“ lze věřit asi jako tomu, že Andrej Babiš není v žádném případě ve střetu zájmů. Nechcete-li si zničit život, používejte raději kondom, nebo si ejakulaci schovejte na potom. Když budete mít hodně velkou smůlu, narazíte na bláznivku, která je schopná dělat opravdu šokující věci. Třeba tajně propichuje šprcky. Nebo se nechá zbouchnout sousedem a vám už jen oznámí, že budete tatínkem. Budete trvat na testu otcovství, nebo budete věřit tomu, že žádná antikoncepční metoda nezaručuje 100% ochranou před početím?

Znám až moc mužů, které ženy s tikajícími biologickými hodinami oblafly. Přesně tím způsobem, který popisuji! Dnes tito muži buď platí alimenty, nebo trpí ve vztahu a mezi hlídáním a nakupováním plen v supermarketu si občas odskočí do bordelu. Nechcete-li se mezi ně přidat, lehejte si do postele buď s výrazně mladšími slečnami, nebo se rozhodněte pro sterilizaci.

Pořád je lepší nechat si přešmiknout chámovod, než se stát nedobrovolně otcem a mít na krku až do smrti někoho, kdo ve vás hledal jen finanční jistotu a životodárnou dávku semene.

Mohlo by vás zajímat

Další články