Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Pokud jste spali s někým z těchto typů lidí, měli byste se jít okamžitě léčit

Zdroj: Facebook.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o sexuální tabu.

Je trošku paradox, že o tom běžné občany musím informovat zrovna já, ale i v sexu existují určité hranice. Vaše nadrženost a morálka hrají přetahovanou. Nejednou v životě vás postaví před rozhodnutí, zda se zachovat jako slušná lidská bytost, nebo sexuchtivé hovádko s chutí ošustit vše kolem. Abych vás zachránila před pekelnými plameny, rozhodla jsem se vám nastavit zrcadlo! Pokud jste spali s někým z následujícího seznamu lidí, měli byste okamžitě přemýšlet nad léčbou, případně rovnou nad chemickou kastrací.

Bratranec a sestřenice

Naše chatrné zákony se opět ukazují v celé kráse! U nás v ČR je drcání a manželství mezi bratrancem a sestřenicí zcela legální. Opravdu chcete sdílet tělesné tekutiny s osobou, se kterou jste společně trávili prázdniny u babičky? Znáte se od dětství a vaši rodiče jsou sourozenci. Nemluvě o tom, jak trapně by asi vypadala svatba.

O 30 let mladší osoba

Chcete spát s někým, kdo při oslavě vašich 30. narozenin ještě nebyl ani na světě? Když se vám začaly objevovat první šediny, dotyčná osoba se učila chodit na nočník. Navíc je úplně jasné, že vaše vrásčité tělo v posteli snese jen kvůli tomu, že nemáte hluboko do kapsy. O 30 let mladší vydání se totiž nebude vrhat do sexu s někým, kdo si pamatuje frontu na banány.

Prostitutka u silnice

V případě nejstaršího řemesla by měli zpytovat svědomí pouze ti, kteří se nechali zlákat zcela nejnižším levelem sexuálních pracovnic. Zastavit rodinného kombíka šlápotě z E55 je úplné dno. Léčbu doporučuji nejen kvůli pomuchlaným morálním hodnotám, ale také vzhledem k vysokému riziku nákazy některou z pohlavních nemocí. Největší ňoumové si připlatí 75 Kč za zásun bez gumy. Asi aby měli jistotu, že fakt něco chytí.

Bezvládné tělo

Noc plná alkoholu a levných drog dokáže člověka zřídit tak, že o sobě absolutně neví... A také si další den prd pamatuje. Jen úplná hyena zneužije situace a rozdá si to s bezvládným tělem. Vždyť jde prakticky o znásilnění! Absence protestu rozhodně neznamená, že to chce.

Zadaná bejvalka, zadaný ex

Chcete si to rozdat s ex? A není tak úplně k mání? Jasný důkaz toho, že máte v hodnotách bordel jak v tanku. Žít minulostí a ničit čerstvé vztahy bývalých parterů a parterek je nekonečně ubohé. Možná vám zvedne sebevědomí, že ještě nejste úplně mimo hru, ale starou lásku vám takový čin rozhodně nevrátí.

Nelegální hrátky

Abych náhodou nevynechala ty největší nemravy, sex mimo zákon je prostě tabu. Zapomeňte na mladšího bratříčka a další zvrácenosti, o kterých se sice nemluví, ale v některých rodinách jsou na denním pořádku. Dokud nebudeme mít v ČR veřejné seznamy sexuálních deviantů, nikdy 100% nevíme, co se děje za zdí bytu.

Související články

Další články