Znásilnění někým, kdo není uprchlík? I to se může stát, a proto považuji za svou občanskou povinnost varovat všechny Češky před vzrůstající hrozbou. Do módy se totiž ve velkém opět dostává sypání svinstva do pití. V bezpečí nejste na diskotéce, v klubu, a dokonce ani v restauraci, kam chodíte flirtovat s pinglem.

Moc dobře si pamatuji, jak jsem si jednou v baru odskočila na záchod a zapomněla si hlídat skleničku. Byla to chyba, protože mě celý večer očumovala dvojice slizounů od vedlejšího stolu. Kdyby nebylo kamarádky, pravděpodobně bych se probudila někde nahá uprostřed pole za Prahou. Při dopíjení vína jsem si nevšimla, že by bylo něco špatně. Co si budeme nalhávat, u flašek s cenovkou pod litr se na chuť zrovna dvakrát nesoustředím. Po chvilce se mi ale udělalo horko, začala se mi motat hlava, cítila jsem se malátná a měla křeče v nohou.

Když jsem se druhý den zmátořila, bolela mě hlava jak střep a věděla jsem, že tohle není standardní opice. Někdo mi hodil něco do pití a rozhodně chtěl víc než jen vidět, jak se mi udělalo zle. Od té doby si pití hlídám jak tu nejdražší kabelku, a to bez ohledu na to, zda jsem někde v klubu, nebo jsem na večeři s nějakým nápadníkem. Věřit nemůžete nikomu.

Pro hloupé dilinky je neznámá látka v drinku častou výmluvou, ale vzhledem k tomu, co se ke mně před nedávnem doneslo, je čas začít si dávat pořádný pozor, dilinka nedilinka! GHB neboli tekutá extoška opět koluje po klubech s cílem oblbnout každou, která si nebude dávat pozor. Tohle svinstvo se vyrábí už i u nás, slizoun ho koupí za pár fufňů a pak ho kape nepozorným holkám do pití. Ty jsou pak povolné, zmatené, otupělé a hlavně neschopné se bránit. Bez dozoru se z nich stávají jen těla, která stačí odvléct někam mimo zraky ostatních a tam se vyřádit.

Tady končí veškerá sranda, v kombinaci s alkoholem jde o život! Rohypnol už dávno není v kurzu. Ne náhodou se GHB přezdívá K. O. kapky. Pár kapek látky totiž dokáže odrovnat klidně i stokilovou samičku, třebaže u ní znásilnění až tak nehrozí.

Chcete-li se vyhnout tomu, že vám nějaký šmejd hodí chemický oblbovák do pití, řiďte se několika jednoduchými pravidly. Vždy si hlídejte pití a rozhodně nespoléhejte na to, že vám ho ochrání někdo jiný. Neberte si skleničky od machýrků s ulízaným účesem a kluků, kteří se znají osobně s dýdžejem a barmanem. Pokud už se necháte pozvat, protože máte třeba hluboko do kapsy, musíte na přípravu drinku vidět. Vaše pití není v bezpečí, i když ho držíte přímo v ruce. Skleničku doporučuji při konverzaci někde mezi hromadou lidí překrývat rukou, lahev můžete rovnou ucpat prstem. Jen si dejte pozor, aby vám tam neuvíznul, to by byl trapas.

Nikdy nevíte, kdy se kolem vás bude motat někdo, kdo má zlé úmysly. Dávejte na sebe pozor, a pokud jsem vám nahnala velký strach, radši přestaňte chodit ven. Opít se a zatancovat si můžete i doma.