Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Měla jsem sex s ajťákem! Jak umí klikat na myšku honimír od kompu?

Dostat ajťáka od porna je problém…
Zdroj: Facebook.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes se mrkneme na to, jak to dělají ajťáci.

Pravděpodobnost sexu s ajťákem je vzhledem k mé zálibě ve firemních akcích vysoká. Vlastně se rovná jistotě. Jsou to totiž právě ajťáci, kteří si pletou podnikové teambuldingy a vánoční oslavy s příležitostí seznámit se konečně se ženou z masa, kostí a silikonu. A jsou to právě ajťáci, kteří ve velkých firmách berou za ťukání nějakých nesmyslů do klávesnice klidně i přes sto litrů měsíčně. Tím se automaticky dostávají do mého zorného pole a mezi potenciální sponzory.

Znáte takové ty stereotypy o tom, že ajťáci jsou umaštění honimíři s lupy, kteří nemají přátele a k sobě domů zvou maximálně tak kurýra s pizzou? Není na nich ani prd pravdy, svět je ke klukům s mozoly na zadku ještě krutější. Neznám perverznější a více zamindrákovanou skupinu chlapů, než jsou internetovým pornem odkojení programátoři.

Seznámení s typickým ajťákem probíhá rychleji než restart jeho počítače. Alkoholem posilněný sociopat se odhodlaně přibližuje k mojí osobě a snaží se navázat konverzaci, avšak velmi brzy zjistí, že je to přeci jen o trošku složitější než odeslání mailu a kliknutí na tlačítko To se mi líbí. Drtivá většina sexuálně frustrovaných informatiků čumí do země a u toho náhodně generuje trapné vtípky. Ti odvážnější začnou obdivovat můj hardware. Pohled na čtyřky v dekoltu je pro někoho, kdo celý den řeší jedničky a nuly, zkrátka neodolatelný.

Jakmile je instalace úvodního seznámení hotova, začínáme řešit přístupová práva do mého rozkroku. Ajťákovi nelze upřít vytrvalost v překonávání všech překážek. Když zjistí, že jeho nejlepší balicí metody nejsou kompatibilní s mojí náladou, láká mě na jiný program. Co drahé dárky a rozmazlování ze mzdy programátora? Na to slyší i taková umělá inteligence jako já. Potvrzuji, že se spolu můžeme spustit!

Uložení do postele probíhá zcela standardně, nicméně předehra odhaluje první trhliny. Vagina není zdrojový kód ani rozbitá tiskárna. Ajťák sice díky závislosti na pornografii ví, kam přibližně šáhnout, ale vlastně ani netuší, co to udělá. Zkouší trojhmat, což při správném provedení není vůbec špatný nápad, ale tohle není ten případ. Výsledkem je jen další znuděný výraz na mém obličeji.

Raději spouští další akci a snaží se k mému vzrušení dostat přes zadní vrátka. K jeho překvapení mu tato metoda vstupu není povolena a on se snaží z dlouhodobé paměti vylovit to, co si kdy v životě zapamatoval. Je to marné! Tenhle sex prostě nefunguje tak, jak by měl. Není to ani beta verze od pořádné píchačky. V rámci poslední snahy ho ajťák vyzkouší vyndat a zase zandat. Ani to mě neprobouzí k životu a já se opět přesvědčuji o tom, že hromada postelové teorie je bez praxe k ničemu.

Sex s informatikem můžu doporučit asi tak jako brouzdání po ruských webech s filmy ke stažení zdarma bez antivirového programu, ale v manželství by počítačový podivín přeci jen mohl být použitelný.

Děcka genetickou loterii nevyhrají, ale jako rodina hlady trpět nebudete. A vždy vám bude fungovat domácí wi-fi. Bohužel, zapomeňte na to, že by vám doma pomáhal. Když mu řeknete, aby vysypal koš a zavřel všechna okna, pravděpodobně jen párkrát klikne na myš. Určitou satisfakcí je tak aspoň to, že čistokrevného ajťáka ani nemůžete podezírat z nevěry. Plně ho uspokojuje péčko a to, jak mu vlastně nikdo z běžných lidí nerozumí.

Související články

Další články