Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Když se to umí, dokáže každá žena stříkat jak fontána! Jak na mokrý orgasmus?

Co by ženy udělaly pro mokrý orgasmus? Všechno!
Zdroj: Facebook.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o gejzíry!

Dávka šťávičky letí několik metrů vzduchem, mžitky létají před očima a tělo zažívá tsunami vášně. Maximální prožitek je ten mokrý orgasmus.

Lituji žen, které zatím neměly to štěstí, aby se jim nějaký šikula v posteli dostatečně věnoval. Jinak by totiž zjistily, že i ony dokáží pokropit celou ložnici. Kdyby to totiž někdo nevěděl, i samy mohou ejakulovat. Nemluvím o pár kapkách, ale o pořádném výstřiku. Takovém, že když ho dotyčná poprvé prožije, má obavy z toho, jestli se spíš nepočůrala jak batole.

Průzkumy a sexuologové budou do zblbnutí tvrdit, jak se mokrý orgasmus vyskytuje pouze u několika procent žen. Bulšit! Já jsem přesvědčená o tom, že tenhle strhující zážitek si může užívat každá od mojí maličkosti, přes Petru Kvitovou, až po vás! Pokud si čtete tenhle článek, tak jste buď chlap toužící potěšit partnerku, nebo znuděná hospodyňka zkoumající vlastní sexualitu. Ať tak či tak, jste na správné adrese, protože dokonale vím, jak na opravdu mohutný výstřik.

Pokud jste během hodin přírodovědy místo poslouchání učitelky raději hráli piškvorky, pravděpodobně vám unikl výklad o ženské prostatě. Oblast dlouho prakticky neprobádaná, ale o to víc vzrušující. Místečko mezi močovou trubicí a pochvou ukrývá Skeneho žlázy. Takové mršky, které se při opravdu velkém vzrušení napustí tekutinou a v ten správný okamžik explodují. Kdyby se teď nějaká žena rozhodla roztáhnout nohy před zrcadlem a hledat, kde se žlázy přesně nachází, pravděpodobně najde prd. Na tom ale nesejde, protože tam prostě jsou a těší se na to, až pokropí někomu obličej.

Jak na mokrý orgasmus? Prakticky jako u každého orgasmu musíte najít ten správný flek, kde budete tlačit a líbat a všelijak dráždit. Doporučuji se zaměřit na oblast bodu G, a to především zevnitř. V případě, že nevíte, kde se bod G nachází, si raději zapněte bednu, nalaďte si Prostřeno a na sex se po vzoru jiných postelových negramotů jednoduše vykašlete.

Všichni ostatní mohou s drážděním pokračovat tak dlouho, dokud se nezadaří. Ideální je rytmické masírování bříšky prstů, zvyšování tempa a změny tlaku přímo u bodu G. A věřte, jednoho dne se zadaří. Může to být po skleničce nějakého čuča z večerky, po romantické předehře, po hnusné hádce, kterou zaháníte usmiřovacím sexem. Ale určitě to dopadne, pokud je chlap aspoň trošku šikovný a dokáže dešifrovat signály ženského těla.

Můj první výstřik byl překvapením, na kterém jsem se po těch letech sexperimentování a provozování nechutných praktik stala závislou. Ještě teď si pamatuji, jak vytíráme s bývalým podlahu a oba u toho řešíme, jak se nám takový zázrak vlastně povedl. V té době to byl absolutně nejsilnější orgasmus, jaký jsem kdy zažila. Připadala jsem si nehorázně uvolněná. Jakoby mi z frndy nechal David Copperfield zmizet lokomotivu. Veškerá tíha světa byla pryč.

Mokrý orgasmus před spaním mě dělá šťastnější než víkend strávený nákupováním. Je to ultimátní vrchol rozkoše, jaký žena může při sexu zažít. Tak nečumte kolem a vyrobte si i vy doma fontánku. Jo, a dobrá zpráva závěrem. Šťávička nenechává na rozdíl od spermatu fleky na povlečení, takže si jako žena nemusíte kazit náladu tím, že budete muset další den prát.

Související články

Další články