Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Každý je tak trošku gay! Jak jinak vysvětlit, že se mužům tolik líbí anální hrátky?

Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o pánský análek.

Ach, ti chlapi! Při představě líbání s kámošem se jim zvedá žaludek, ale když na ně zkusím masáž análního otvoru, předou jak kočka. Zbožňují to! Pokud i vy chcete začít experimentovat s pánským análkem, poradím vám pár hustodémonských chvatů a triků, díky kterým můžete připravovat borce o rektální počestnost jak na běžícím pásu.

Hetero, homo, bi, trans... Kdo se v tom má vyznat. Jedno je jisté, nikdo není 100% vyhraněný a občasné špásy se stejným pohlavím patří k životu Tedy k životu lidí, kteří nejsou zaprdění někde na vesnici s Biblí na nočním stolku. Jasným důkazem toho, že každý chlap je tak trošku gay, je velká vzrušivost mužů v oblasti análního otvoru a jejich posedlost análním sexem. Klidně se o tom doma můžete přesvědčit!

Ještě než se hladově vrhnete po zadku vašeho partnera, doporučuji vám vaše plány uchovat v utajení. Když totiž se samečkem začnete předem rozebírat, jak ho chcete dráždit tam, kam slunce nedosvítí, začne se vykrucovat jak šroubek Vy ho musíte šokovat, nesmí mít čas přemýšlet. Díky momentu překvapení mu tak při sexu můžete strčit prst hezky hluboko do análního otvoru a sledovat jeho bezprostřední reakci. Ta totiž odhalí, jak velký je to pokrytec! Buď s vyjeknutím vyskočí z postele a bude tvrdit, jak se mu to vůbec nelíbilo, nebo se tomu slastnému pocitu bez přemýšlení poddá.

V prvním případě mu musíte vysvětlit, oč přichází. Nechá si to projít hlavou a ještě sám přijde s prosíkem. Chce to však nějaký čas, bude pro něj těžké přiznat si, že zrovna tohle ho vzrušuje. Někdo potřebuje na vyrovnání týden, někdo celý měsíc. A existují pochopitelně i tací, kteří se s tím marně perou celý život

Druhý případ vám ihned otvírá dveře k dalším praktikám a nekončící zábavě. Orální sex zpestřený lízáním konečníku je jen začátek, po nasbírání základních zkušeností si váš partner bude přát pořídit anální vibrátor na prostatu a z vás se stane ta, která ho bude šikovnými pohyby přivádět k vrcholům rozkoše. Pokud přeci jen nechcete moc tlačit na pilu, začněte masážemi v oblasti hrázdy. Společná sprcha okořeněná výletem prstíků do intimních míst stojí za to a nevěřím tomu, že by proti takovému zážitku nějaký muž protestoval. Dráždění pánského konečníku je zajímavou součástí předehry a praktikou, která odlišuje začátečníky od zkušených.

Závěrem už pouze doufám, že nemusím nějak podrobně rozebírat nutnost precizní hygieny. Alespoň já bych tedy do postele s chlapem, který si ani neumí pořádně vydrbat řiť, nevlezla. Pokud to ten váš nezvládá, zkuste ho to předem naučit. Nemělo by to být složité. Přeci nechcete z jeho útrob vyndat „čokoládový“ prstík a tvářit se, jako že se nic neděje.

Související články

Další články