Letní počasí vybízí chlapáky nejen k lízání zmrzliny. Krátké sukně a průhledné šaty je provokují, sexuální napětí roste a chození naostro má mnoho výhod. Bohužel až překvapivě velké množství žen trpí pro mě nepochopitelnou fobií. Bojí se nechat si to udělat pusou!

Představa, že se něčí jazyk vydá na šmejdění kolem broskvičky, by rozhodně neměla vyvolávat v ženách obavy. Proto jsem tady opět já! Jak se zbavit strachu z lízání a jak se připravit na pořádnou dávku rozkoše?

Strach můžete mít v praxi pouze z několika málo situací. První je ta, kdy se vám do rozkroku s vervou hladového buldočka vrhá „velmistr“. Většina mužů si totiž myslí, že umění orálního dráždění zvládá na jedničku s hvězdičkou. Pochopitelně to není pravda. Uslintance, který vám tam dole jazykem kreslí abecedu a provádí jazyková tornáda, odkopněte pořádně daleko. Příslib velkých zážitků ve vás vyvolává už tak velké napětí. Raději si najděte někoho, kdo méně mluví a lízání nepovažuje za vrchol svých postelových dovedností.

Dalším zdrojem nejistoty je možný zápach a pachuť. Především v létě se více potíme a necítíme se vždy svěží. Co s tím? Když máte hygienické návyky bezdomovkyně z břehu Rokytky, je jasné, že vašemu milému naservírujete šmakuládu. Když se ale předem vykoupete a osvěžíte vhodným přípravkem (noste s sebou kapesníčky), nemusíte mít obavy.

Na druhou stranu každá vagina má své aroma, tak to s hygienou nepřehánějte. Úplně vymydlený rozkrok chlapa nerajcuje. A pokud se vás nějaký partner bude snažit přesvědčit, že tam dole máte vonět jak okenní truhlík jeho maminky, opět mu raději zamávejte.

Čistotu doporučuji doplnit poctivým holením intimních partií. Boubínský prales mezi stehny již doopravdy neletí a vylézající roští z pod plavek je akorát tak k zblití. Minimálně se depilujte! Nemusíte úplně na holátko, čárka či nějaký menší obrazec je také fajn. Nezapomeňte ani na oblast kolem řitě. Při pohledu na udržovanou mušličku nemůže říct chlap ani popel. Vy přestanete mít strach z trapasu a on si krásně pochutná.

Poslední úzkost je spojena s hlasitými projevy a vším, co přichází společně s vyvrcholením. Co když se nedokážu kontrolovat? Co když mě někdo uslyší? Co když se mu udělám přímo na ksicht? Kašlete na to! Nebojte se odvázat a pořádně se uvolnit. Pokud mu ho čas od času kouříte, máte právo si lízání pořádně užít. Při dovádění někde venku na dece sice hrozí odhalení, ale o to zábavnější to může být. Čím více budete vzrušená, tím víc si to bude užívat. Navíc váš mokrý orgasmus pro něj bude v parných letních dnech příjemným osvěžením.

Nebojte se lízání, a to ani během teplého počasí. Vše je pouze o přípravě a jazykově nadaném partnerovi, který není sobec. Úzkoprsé ženy a neschopní milenci se vás budou snažit přesvědčit o tom, že má slova nejsou pravda, protože jsem přeci sama „vylízaná“. Takové zoufalce neposlouchejte a raději si užijte pořádně žhavé léto!