Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Jak na silvestrovský sex, když je vaše vysněná opilá jako motyka

Když jedna sklenka nestačí…
Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o sexík na Silvestra.

Pánové, sex s opilou holkou nemusí být nutně znásilnění, což je rozhodně dobrá zpráva pro všechny z vás, kteří se chystají na Silvestra odpálit ohňostroj rozkoše. Jak je totiž známo, poslední den v roce se hlavně pije, tancuje, flirtuje a šustí. Já jsem celkem hodná holka, takže na mě si nepřijdete, ale i tak mám pro vás pár rad do terénu.

Bez ohledu na to, zda se chystáte slavit v ulicích, nebo jste pozváni někam na party pod střechou, střetnete se s několika typy podnapilých žen. S každým z nich je zapotřebí jednat jinak. Za každou cenu se vyhněte typu ožralá agresivní, typu ožralá brečící a typu ožralá zvracející.

Přeci nechcete místo postelového dobrodružství dostat kopanec do koulí, případně nějaké zoufalkyni už v devět večer držet vlasy nad toaletní mísou. Vy potřebujete narazit na ženu zklamanou uplynulým rokem natolik, že má chuť se řádně ztřískat a roztáhnout nohy prvnímu, kdo jí ten večer strčí jazyk do krku. Takových je všude ranec, tak to nebudete mít složité.

Abyste tím prvním byl vy, musíte bezchybně odhadnout, jak moc ženu nechat opít. Mně někdy stačí pár skleniček vína a jdu spát. Kupování jednoho panáka za druhým tak rozhodně není dobrý nápad. Vaše oběť nesmí za žádnou cenu vytuhnout! Bedlivě sledujte, jak se s každou skleničkou šampíčka mění její reakce a nálada.

Většina žen přechází z ukecané a filozofické fáze plynule do stavu nadrženosti. Fakt je to tak, já už se ani nedivím tomu, když mi nejlepší kamarádka vypráví o nutnosti třídit odpad a za tři minuty točí podprsenkou nad hlavou.

Řádně rozjetou dámu nesmíte ani na okamžik pustit z dozoru, jinak se vám ještě víc ožere a vy půjdete spát s erekcí. Což mi ostatně připomnělo, že i vy se musíte hlídat, protože jak je známo, přemíra chlastu má na mužskou chloubu značně změkčující účinky. Snažte se být vždy ti střízlivější, ale nenechte nápadnici vychladnout. Musíte být připraveni od prvního oťapkávání a líbačky směřovat k jedinému cíli – posteli! Vyčkejte na půlnoc a hned, jak to bude možné, navrhněte útěk k vám domů. Na Nový rok přeci nechce být nikdo včetně vykropených holek sám.

Podařilo se vám domotat domů? Skvěle! Na posteli se vám povaluje rumová víla, morálka má dovolenou a vy musíte zjistit, jestli vás čeká vášnivý sex plný alkoholových výparů, nebo možná žaloba za znásilnění. Ukradla z lednice okoralé chlebíčky, sama si sundala kalhotky a ptá se, kdy jí ho tam fouknete? Máte zelenou a na nic nečekejte. Jen vynechte hluboké kouření a sexuální polohy, u kterých by dotyčná měla být hlavou dolů. Mohla by si nechtěně ublinknout. Leží bezvládně na zemi a nesrozumitelně mele cosi o nevolnosti? Vykašlete se na to a raději doneste sklenici vody s kýblem, ať nemusíte uprostřed noci vytírat. Sex s nehybným tělem je pro nekrofily a milovníky BDSM.

Až se ráno probudí, určitě bude ráda za to, že jste nezneužil situace. Možná se v duchu přísloví „jak na Nový rok, tak po celý rok“ rozhodne opici zahnat něžnou chvilkou s mužem, který o ni tak hezky pečoval. Jinými slovy vám ho třeba vyhoní ve sprše, což není úplná prohra a špatný začátek roku 2016. No ne?

Související články

Další články