Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Jak a s čím si to tajně dělají ženy, když jsou samy? 5 věcí, které jste vědět snad ani nechtěli

Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o to, že největší zvrhlice jsou ženy.

Feministky často tvrdí, že muži jsou prasata Je mi líto, ale je na čase si přiznat, že i ženy jsou často schopné v nadrženosti dělat opravdu nechutné věci. A tím rozhodně nemyslím sex s bývalým a používání erotických pomůcek, na které by měl být zbrojní pas. Řeč bude o technikách ženské masturbace pro zvrácené povahy a silné žaludky. Předem upozorňuji, že žádnou z nich jsem nevyzkoušela. Na to mám svůj rozkrok až moc ráda.

Když dírky nestačí

Některé nezbednice si nevystačí s dvojicí osvědčených otvorů. Kromě vaginy a análu si tak dráždí také močovou trubici. Masturbovat s plným močákem má sice něco do sebe, ale rvát si do té miniaturní dírky štěteček od řasenky je v první řadě neúcta ke kosmetice a v druhé hazardování se zdravím. Pokud chcete trpět záněty a pálením při každé návštěvě toalety, jen prosím.

Autoerotika v autě

Proti sexu v luxusním autě vůbec nic nemám, ale fakt nerozumím samičkám, které se neštítí nasednout análním otvorem na řadicí páku Z fleku mě napadá asi tak 1000 lepších věcí, co si do zadních vrátek můžete šoupnout. Šaltpáka je pokryta vrstvou bakterií. Když už chcete provětrat otvory, zůstaňte raději u okurky a flašky od vína.

Chlípné hospodyňky

Čemu se mnoho žen věnuje většinu dne? Úklidu domácnosti! Utřít prach, vyžehlit, umýt nádobí a další šůrování žere hromadu času, a proto není velkým překvapením, že na masturbaci již nezbývá čas. To by ale nebyla česká hospodyňka, aby si nedokázala poradit. Spojí příjemné s užitečným a domácí vysavač použije pro masturbaci Jak? Prostě si strčí hubici do kalhotek, nastaví pořádný výkon a užívá si to. Ale pozor! Luxovat si klitoris je zvrhlé a extrémně nehygienické. Ani si nechci představit, jaké choroby vám při takové praktice hrozí.

Oslizlý plyšák

Je dospělá, a přesto se raduje z plyšáka, kterého jí partner vystřelil na pouti? V tom případě se ho chystá ojet. Tedy plyšáka, ne partnera. Masturbace s vycpaným medvídkem není pouze specialitou nezadaných a duševně labilních. Dokonce i vdané ženy si do postavičky promítají své erotické fantazie a představují si, že jim místo dětské hračky mezi stehny zrovna rajtuje třeba Paľo Habera

Máte doma pejska?

Ano, i toto se v české kotlině děje. Proč si myslíte, že každá druhá stárnoucí panička má doma čivavu Zkušené borky si pak pořídí třeba nějaké hovado typu dogy. Tady je vidět, že ten Palo Paľo Habera je ještě v cajku.

P.S.: Výše zmíněné ohavnosti rozhodně nemají sloužit jako inspirace. Naopak se jim snažte vyhnout a vsaďte na osvědčené praktiky. Skvělá je například masturbace s masážní sprchou. Nebo se na sebeukájení rovnou vykašlete a s někým si to rozdejte.

Související články

Další články