Arogantní narcista, kterému voní i vlastní pšouky. Tenhle typ floutků znám jak vlastní šuplík se spodním prádlem a musím varovat všechny ženy, které by o vztahu s Hrdličkou a jemu podobnými rozsévači semene vůbec jen přemýšlely.

Není velkým překvapením, že prvoligoví nadutci se rekrutují především z řad zlaté mládeže. Na barech a akcích narážím na synáčky politiků, potomky sportovců, milence českých zpěvaček, rádoby úspěšné fitness modely, kamarády Sámera Issy (30) a hlavně týpky, kteří už navždy zůstanou ve stínu vlastního otce. Ten jim sice daroval k osmnáctinám nové BMW a byt na Vinohradech, ale ani to z nich nevyhnalo veškeré komplexy, ba právě naopak. Mají neustálou potřebu dokazovat světu vlastní nadřazenost, pochopitelně s cílem smočit každý večer v nové oběti.

Jejich balicí technika je prostá. Za zvuků hlasité hudby zaparkují v centru na invalidech, vystoupí a vysportovanou prdelku přemístí buď do nějakého nákupního centra, posilovny, případně do předražené kavárny. Přes den jsou to ideální místa na seznámení se znuděnými samičkami, které hledají v životě povyražení, falešné naděje a někoho, kdo jim pochválí opálení ze solárka. Oslovení je vždy na úrovni a dokonale maskuje morální zaostalost dotyčného pleticháře.

Co si budeme nalhávat, ptáčci jako Hrdlička umí přečůrat i jinak spolehlivý ženský instinkt. Ty úplně nejmladší slizounky bych sice nejraději učesala, přikryla a dala spát, ale jakmile se jejich věk přehoupne přes dvacet, stávají se z nich velmi úspěšní dobyvatelé kalhotek. Nechat se zaslepit třpytem a bezstarostností zazobaného frajírka je až moc jednoduché. Vím, o čem mluvím. Nikdy jsem ale nebyla tak naivní, abych se zaláskovala. Vždy jsem věděla, že nejsem jediná v jeho zlatém iPhonu, které posílá pugéty rudých růží.

Stanete-li se cílem dobře vypadajícího hejska, tak věřte, že jedinou účinnou obranou je protiútok. Nekompromisní a drtivý! Klidně si užívejte jeho peněz a pozornosti, ale nedávejte mu přičichnout k rozkroku. Bude kolem vás běhat s věrností hladového retrívra. Pravidelné srážení hřebínku je víc než na místě. Zpochybněte jeho zazobanost, odmítněte jeho kokain, vysmějte se jeho kadeřníkovi a jeho naleštěný bourák z Německa zkritizujte s grácií Jeremyho Clarksona. Dokud mu neroztáhnete nohy, bude vaše útoky velmi těžce nést. Já osobně si vychutnávám každičkého zlomeného ješitu.

Pravda, časem ho váš přístup pravděpodobně otráví a on půjde o výstřih dál. Pokud jste však neplánovala nechat se zbouchnout, o nic nepřicházíte. Vyrobit vám malého usoplence může i někdo jiný, třeba jeho tatínek. Jedno z nezpochybni­telných pravidel zlatokopek totiž zní, že vždy je lepší být milenkou starého než otrokyní mladého. Pro rozptýlení je kafíčko s frajírkem možná fajn, ale pustit se s ním do vztahu je zkrátka už předem odsouzeno k záhubě, a to dokonce i tehdy, pokud jste známá moderátorka, nad kterou promasturboval večerní zprávy nejeden televizní divák.