Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Dokážu udělat chlapa jedním prstem! Chcete se to taky naučit?

To je ale slast, že?
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! A dneska si něco povíme o tom, jak dokonale udělat chlapa pomocí jediného prstu.

Omotat si kolem prstu chlapa dokáže kdejaká fiflena s rozpuštěnými vlasy a minimem faldů. Udělat chlapa jedním prstem však umí už jen hrstka vyvolených bohyň, mezi které se můžete pokusit přidat. Jedna přehlížená část mužského těla si totiž přímo říká o to, aby zažila pořádný kolotoč rozkoše.

V praxi existují dva způsoby, jak chlapa udělat jedním prstem. Ten první dokonale funguje na všechny uhrovité mladíčky a celoživotní zoufalce toužící po jejich platonické lásce ze školky. Pokud je i ve vašem okolí nějaký ten stalker, kterého se nemůžete zbavit, natáhněte směrem k němu dlaň, sevřete v pěst a vystřelte mu přímo do ksichtu prostředníček.

Některé exoty doopravdy vzrušuje ponížení, odmítnutí a nejradši by fungovali jako hadr na vaše zašpiněné kozačky. Můžete se po nich vozit, můžete jim sprostě nadávat a oni do vás stále budou zamilovaní až po uši. Zbavit se jich můžete jedině tak, že jim jednoho dne neodpovíte na SMSku, ve které vyhrožují skokem z mostu.

Druhý způsob je o poznání pikantnější a hlavní roli v něm hraje pánský análek. Díky mému návodu anální sex už není tabu, a proto je nejvyšší čas připravit o rektální počestnost i vašeho partnera. Co budete potřebovat? Moment překvapení – nasliněný ukazováček a odvahu, protože o zbabělcích se dějiny nepíší.

Jakmile dojde na sex, vychytejte správnou chvilku, během které nasliněný ukazovák strčíte partnerovi přímo do zadku. Nemusí to být zrovna hluboko. Jeho reakce? Buď vystřelí z postele jak silvestrovská rachejtle, nebo na vás bude s překvapeným výrazem a rostoucí nervozitou koukat. Berte to jako takový test. Určitě prst z jeho zadnice nevyndávejte, opakovaně nenasliňujte a nezasouvejte zpátky. Potřebujete pouze zjistit, jak se zachová. Zjistil, že ho dráždění kolem svěrače vzrušuje? Super, máte zelenou pro další radovánky, ale na větší akci v podobě vnitřní masáže prostaty je zapotřebí příprava – pořádná sprcha a doplnění zásob lubrikantu!

Prostata je kouzelná pohlavní žláza. Právem je označována za mužský bod G a její masáží dokážete z muže vymačkat i ty poslední kapičky rozkoše.

Váš šikovný prstík musí v nalubrikovaných útrobách partnera nahmatat houbovitý výběžek velikosti ořechu. Nachází se kousek nad hrází, je velmi snadno dosažitelná. Zdravá prostata má pružný a hladký povrch. Prstem začněte prostatu masírovat, podle odezvy zjistíte, zda můžete přitlačit. Osvědčila se mi střídavá změna tlaku a rychlosti, kterou prstem přes prostatu přejíždím ze strany na stranu. Vzdychání je dobré znamení.

Vytrvejte a za pár minut si můžete užívat pohled na lepkavé sekrety a spokojený výraz vašeho partnera. Vy můžete být spokojená také, protože se zařadíte mezi ženy, které umí chlapa udělat jedním prstem. Navíc pečujete o jeho zdraví, protože pravidelná masáž prostaty snižuje riziko rakoviny, zánětu a třeba také problémů s erekcí. Ta se paradoxně může během masáže vytratit, čehož se nelekejte. U této praktiky je to dost běžné. Chlap se udělá i bez toho, aby mu stál. Aspoň se zasmějete.

Připravte se na to, že dráždit análek bude chtít i ten nejzatvrzelejší heterák znovu a znovu. Masáž prostaty vede k opravdu nečekaně silnému orgasmu a otvírá dveře k dalším praktikám, latexovým čuňačinkám a postelovým hračkám. Pro muže je nebezpečně návyková. Až budete do roka a do dne nedobrovolně znásilňovat miláčka nasazovákem, moje chyba to není, já jsem vás varovala.

Související články

Další články