Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: Dejte si bacha na těchto 7 žen. Chlapi kvůli nim podvádí manželky!

Zdroj: facebook
+ Další fotografie
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic!

Jsou jak mýtické Sirény, kvůli kterým muži ztrácí rozum a nevrací se zpět ke svým rodinám. Jsou nenasytné a neznají slitování O kom je řeč? O 7 typech žen, které se vám pokusí odloudit manžela. Pokud ho nechcete ztratit, podívejte se, jestli náhodou v seznamu níže nenajdete některou z „kámošek“ vašeho partnera.

Marcelka z kanclu

Je milá, usmívá se a má velký kozy. Když se natahuje pro šanony, každý chlap z kanceláře obdivuje její zadeček. A ona to sakra dobře ví! Když zrovna neopravuje rozbitou tiskárnu, flirtuje s muži v okolí. Největší zálusk má pochopitelně na ty s nejvyšším platem. Pádný důvod, proč se neradovat, když dostane váš muž přidáno.

Bejvalka ze střední

Stará láska nerezaví. Slučák třídy po letech je skvělou příležitostí připomenout si nejen profesorský sbor, ale také středoškolské lásky. Když váš manžílek náhodou natrefí na bejvalku, dělí ho od nevěry pár skleniček vína. Jak tomu zabránit? Těžko, záchranou může být jedině to, když budete dělat partnerovi doprovod. Jeho bejvalka totiž vyrostla. Všude!

Holka na hlídání

Je mladá. A je blízko vašich dětí. To je rajc. Váš maličkatý drobeček nemůže doma zůstat sám, ale vy s manželem přeci potřebujete nějakou chvilku pro sebe. Sežente tedy holku na hlídání. Ve dveřích se objeví osmnáctiletá slečna s pevnou postavičkou. Raději si ani nepředstavujte, co se stane, až jednou dorazí manžel dříve domů.

Praštěná sousedka

Dělá že nic, ale pak u toho hrozně řve. Taková praštěná sousedka patří mezi ženy, které váš muž pomlouvá. Dokonce ani u nedělního oběda si neodpoustí pár jízlivých poznámek. Proč to dělá? Protože ho tajně přitahuje. Bláznivky mají něco v sobě... a nezřídka je to cizí manžel.

Zrzka z fitka

Pot jí teče do záňadří, hlasitě vzdychá a to bohatě stačí. Ty drzé k tomu přidávají prosby o pomoc se správnou technikou jednotlivých cviků a flirtování nad proteinovým nápojem. Umí uspokojit mužské ego. To je velmi nebezpečná vlastnost, která zamává s nejedním ženáčem.

Instruktorka čehokoliv

Ráda zaučuje a ráda se učí. Muži mají k ženám, které se je snaží něco naučit, vždy velmi silné pouto. Asi je to dáno tím, že po celý život vzhlíží k maminkám, učitelkám a šéfkám. Když na ně pak nějaké instruktorka hodí očkem, mohou se udělat radostí.

Umělá Barbína

„No fuj, koukni na ty umělý prsa a přifouknutý rty, to je hnus, to bych doma nechtěl,“ přesvědčuje vás manžel. Ve skutečnosti si představuje divoké sexuální orgie. Umělá Barbína je pro něj atraktivní, útočí na ty nejnižší pudy. Není to náhoda, že každá druhá holka v pornu má za sebou deset plastik. Muže umělý vzhled přitahuje a nevěra pro ně není problém.

Související články

Další články