Nechápu ženy, které nebaví dělat to milovanému chlapovi pusou. Orální sex je umění a způsob, jak dokonale ovládat tělo a mysl někoho jiného. Když se to umí, je to prča pro oba. Navíc ten pocit nadvlády plynoucí z vědomí, že mu ho můžu ukousnout, mě až nehorázně vzrušuje. Asi nějaká úchylka spojená s tím, že ráda mužům ubližuju. Není to ale jediný pocit, který při „hraní na flétnu“ mám. Hlavou se mi kromě přirození v dutině ústní honí celá řada dalších ptákovin.

První myšlenkové tornádo se dostavuje už při pohledu na vzhled penisu. Narazit na fešáka je problém. Ideální famfulín by měl připomínat žilnatého atleta vylézajícího z bazénu, nejlépe v nadprůměrných rozměrech. Takový Michael Phelps s dvojicí hladce oholených kouliček.

Místo toho se to v trenkách hemží zahnutými šavlemi, špatně provedenými obřízkami a miniaturními cvrčky k smíchu. Ty mi stejně jako bílé pečivo nesmí do úst.

Druhým otazníkem je chuť. Jasně, je to prakticky jen kůže, ale rozhodně to není stejné, jako když se rozhodnete někomu olíznout třeba palec na noze. Každá chlouba má i přes pečlivou hygienu specifickou příchuť. Miluju, když penis chutná jak kus kvalitního hovězího z Kóbe. Prostě kvalita. Naopak se mi složitě vysvětluje, že to partnerovi pusou dělat nechci, protože mi jednoduše nešmakuje. Snad každý milenec se při kritice toho, jak jeho chlouba chutná, nepochopitelně u­razí.

Když už mám milostpána v puse, sleduji reakce a chování po celou dobu orální práce. Někteří samci by si nejraději jen lehli na záda, po dvaceti minutách nicnedělání vypustili dávku semene a šli spát.

Možná je to pro mě lepší než sledovat křečovité škleby a poslouchat žvásty o tom, jak umím božsky lízat, ale moje představa je jiná. Chci sledovat chlapa, který u toho vypadá sexy. Pak už je nejdůležitější vychytat jen ten správný moment. Na co? Na to zeptat se, zdali není chvilka na klasický sex. Nepřipravila jsem si ho do extra tvrdého stavu přeci kvůli tomu, aby moje mušlička přišla zkrátka. Zde rozhoduje správné načasování. Když se to přefajčí, nestojí následný (a značně bleskový) šťouch ani za vzdech.

To už je lepší nechat si ho v ústech až do samotného vyvrcholení, se kterým ostatně přichází další smršť myšlenkových pochodů. Preferuji, když je na něm blížící se orgáč znát. Pozor, rozhodně to není samozřejmost. Někteří muži tupě mlčí i když dělám doslova psí kusy. Já chci vidět explozi, nohy v pěst a chuť narvat mi až na mandle. Pak teprve vím, že jsem se nenamáhala zbytečně.

A jaká je vůbec poslední věc, nad kterou uvažuji? Ano, je to polykání. Nedělá mi sebemenší problémy poslušně konzumovat. Ale všimla jsem si, že poslední dobou je v módě si s tím pohrát v puse a pak vypustit na svá prsa. Pro mě zvláštní trend, ale co bych pro potěšení mužského zraku neudělala.