Když dojde na vymýšlení programu rande, návštěva kina patří bez diskuze mezi evergreeny. U kina totiž nehrozí trapné ticho ani náhlá změna počasí. Jediným rizikem je tak výběr nudného filmu a věřte, že jich v poslední době vzniklo opravdu hodně. Spojuje je délka přes dvě hodiny, banda komiksových blbečků v převlecích a zápletka jednodušší než křížovka z časopisu pro důchodce. Jedinou nadějí na zpestření filmového utrpení se tak stává sex!

Pokud vás muchlovačka ve tmě kinosálu láká, ale máte nahnáno z veřejného lynčování, mám pro vás několik ověřených a praktických rad. Vše začíná u výběru vhodného filmu. Vynechte premiéry a novinky, stejně tak zapomeňte na animáky. Rozdávat si to za mumlání Mimoňů má sice styl, ale v sále by mohly být děti. Ze zkušenosti doporučuji hůře hodnocené komedie, které hrají v pozdní časy, nejlépe jako úplně poslední představení. Od věci nejsou ani 3D filmy, protože většina osazenstva se po celý film soustředí na efekty.

Dalším úskalím je vhodné místo v sále. Možná vás lákají zadní sedačky, ale to je chyba. Když už někdo na film dorazí, bude chtít sedět právě tam. Vy se musíte rozvalit někde, kde si jen tak někdo nesedá, ale zároveň nesmíte budit pozornost. Taková pátá řada mimo střed většího sálu je do pohody. Kdyby si kolem vás někdo dřepnul, můžete místo změnit.

Největší chyba, jakou můžete udělat, je začít skotačit ihned na začátku filmu. Do kina se můžou ještě dalších dvacet minut trousit opozdilci, stejně tak chodí sál kontrolovat uvaděč. Navíc většině hollywoodských ptákovin chvilku trvá, než se rozjedou. Počkejte pár minut na hlasitější scény, ať se nemusíte tak moc hlídat. Nadrženost je pěkná mrcha, proto doporučuji zahnat myšlenky na sex pojídáním kukuřičných pukanců.

Když se vám podaří překousnout úvodní čekání, můžete na to skočit. Ženám doporučuji přijít do kina v sukni bez kalhotek, muži ať vynechají těsné džíny a věci s knoflíky. Vše můžete odstartovat ruční masáží a orálkem. Následně záleží na tom, jak moc jste ohební. Když se v sedačce muž trošku položí, může si na něj partnerka sednout bez toho, aby někdo pojal podezření. Nebo se ohne přes přední řadu sedaček. Možná je i poloha z boku, kdy se žena položí do sedačky na bok a špulí na jejího samce prdelku.

S blížícím se finále začnete přemýšlet nad tím, kam se semenem. Když to nechce schytat žena, nabízí se jako řešení kelímek od limonády. A kdyby nějaká ta kapička lásky vystřelila mimo, zbytečně se tím nestresujte.

Po rozsvícení sálu a prohlídce sedaček kolem rychle pochopíte, že rozhodně nejste první ani poslední, kdo vyzkoušel sex v kině. Přeji hodně zábavy a odvahy. Rozdat si to před stříbrným plátnem patří mezi sexperimenty, které by měl alespoň jednou v životě vyzkoušet každý. Když budete postupovat podle tohoto návodu, nemůžete udělat chybu. Tím jsem si jistá!