„Nazdar Klárko, dorazila mi na natáčení jako náhrada děsná obludka a já nutně potřebuju někoho, kdo by jí na ten její ksicht namaloval obličej! Neumíš to, nebo neznáš někoho, kdo by mohl být tak nejdéle do půl hoďky na Smíchově?“ volá mi s prosbou zoufale kamarád, který produkuje a někdy i sám hraje v péčku.

Nepředstavujte si takové ty vyšperkované filmy pro dospělé bez jediné chybičky. Spíš takové ty fejkové scény z ulice, kdy výřečný týpek loví náhodně kolemjdoucí slečny se špatně udělanými silikony. Tedy náhodně, vše je pochopitelně předem domluveno, holce se ofotí občanka a podepíše se s ní smlouva. Bohužel, samičky, které jsou schopné za 850 Kč udělat před kamerou cokoli, nejsou moc spolehlivé. Kamarád si neustále stěžuje. Horší jsou podle něj už jen homouši, kteří se často neobtěžují ani omluvit.

Protože se známe už dlouho a byla jsem kousek od Smíchova, rozhodla jsem se přispěchat na plac a zachránit situaci. Když jsem spatřila na gauči sedět vystrašenou studentku s obličejem à la Bára Hrzánová, zalapala jsem po dechu a začala jsem kupit na hromadu všechny šminky, které byly po ruce. Po dvaceti minutách holka vypadala k světu a byla připravena na akci! Tedy aspoň se tak tvářila.

Úvodní svlékání ještě zvládla, ale s prvním přičichnutím k penisu začala brečet a říkat něco o tom, že jestli tohle uvidí její přítel, tak bude mít malér. Chápete to? Kvůli nějaké životní lásce rozmazala můj výtvor a já znovu sahala po líčení. „To tvůj starej neuvidí, to je jen pro americkej trh,“ uklidňuje amatérku kamarád a ke kolosální lži navíc přidává velkého panáka vodky na kuráž.

Konečně se začíná natáčet a já pochybuji o tom, že nějaký přítel vůbec existuje. Slečna je v posteli jak leklá ryba a není schopná pochopit několik základních věcí. Třeba to, že i přes šílenou křeč v noze musí dělat, jak si to užívá. Neumí se ani pořádně vyšpulit na kameru. Péčkový sex totiž na prožitek zúčastněných moc nekouká, hlavní je, aby měl honič před monitorem dobrý výhled.

Některé polohy jsou hodně nepohodlné a kromě klasiky ve stylu na pejska a na koníčka je nutné zařadit i pár krkolomných kousků. Není to úplně úkol pro hadí ženu, ale i tak je zapotřebí, aby byl člověk ohebný. V tomhle ohledu hlavní protagonistka selhala na plné čáře. Moc jsem vlastně nepochopila, kde se takový přírodní úkaz neschopný pořádně roztáhnout nohy vyklubal.

Když došlo na anál, všichni jsme se modlili, aby ze slečny nevypadl bobek. Úplně stačilo, že natáčení neustále přerušovala nějakými stížnostmi a po vodce byla rudá jak trenky nad Hradem. Ve výsledku rektální scénu až na umučený výraz zvládla dobře. Tak nějak chápu, že s pětadvaceti­centimetrovým torpédem v zadních vrátkách se snadno neusmívá.

Po více než hodině přišlo velké finále – výstřik do dutiny ústní. Další krizový, ale veledůležitý moment celého natáčení. Pokud se nepovede, všichni se snažili zbytečně. Naše hérečka otvírá papulu, chytá celou dávku a… Poslušně polyká! Mám chuť tleskat jak lachtan. Opravdu jsem nečekala, že závěr se takhle dobře vyvrbí. Všem nám spadl kámen ze srdce.

Následný krkanec po spolknutí semene ve finálním sestřihu nejspíš nebude, ale kámoš ho může použít třeba do nějaké kompilace péčkových trapasů. Těch se totiž při natáčení neděje zrovna málo, a proto bych chtěla všem ženám něco poradit. Nevrhejte se do natáčení péčka po hlavě, buďte spolehlivé a připravte se na to, že to není až taková zábava. Druhá Paula Wild z vás jen tak nebude a lepší peníze si vyděláte, když se necháte zvát od podnikatelů na kafíčko.

A honiči? Až si příště budete nad nějakou sprosťárnou leštit prut, oceňte vynaložené úsilí všech, kteří kvůli vašemu potěšení a nedostatku fantazie makali. Vždyť ta holka z videa vás vzrušuje hlavně díky tomu, že existuje někdo jako já, kdo to umí dobře s malovátky. Masturbaci a kvalitnímu péčku třikrát zdar!