Už mockrát jsem se při psaní o sexu přesvědčila o tom, že mnoho lidí má o odvážnějších praktikách asi takový přehled jako Agáta Hanychová o metafyzice. Takže aby bylo jasno – na swingers akcích se sice může poslouchat swing, ale rozhodně se kvůli tomu nepořádají.

Jejich cílem je přinést mileneckým párům do života trošku vzrušení. Ať už v podobě sexu před ostatními lidmi, nebo nezávazného špásu s jinými páry. Nikdo nikoho nenutí zapojovat se a samotní muži bez ženského doprovodu nemají na akce vstup povolen. I přes tato základní pravidla na swingers párty pravidelně narážím na divnolidi, kteří by radši měli zůstat doma.

Nesoudný pupkáč

Věk kolem čtyřicítky, více než 30 % tělesného tuku a tragický kašpárek, který se snaží skrze faldy vykouknout ven na svět. Ženský doprovod je v lepším případě zaplacená holka, v tom horším nějaká macatice, se kterou se seznámil ve frontě na škvarkovou pomazánku. Když ho i s jeho chlupatým pupkem slušně odmítnete, urazí se, zrudne a ztratí erekci. Pozorovat ho při útoku je taky utrpení, protože se zadýchá po minutě a pak už jen leží na zádech. Sledovat jeho neforemné tělo při pokusu o pohlavní styk je zkrátka za trest.

Amatérská pornoherečka

Na swingers přišla všem ukázat, jaká je to hvězda. Při kouření jejího vysvalovaného blbečka háže očkem po ostatních chlapech v místnosti. S prvním zásunem začne nepředstavitelně přehrávat, vzdychat a řvát jak při bičování. Kdyby to náhodou pro získání pozornosti nestačilo, střídá jednu krkolomnou polohu za druhou a závěrem si střihne mokrý orgasmus. Příležitostí rozdat si to s někým jiným pochopitelně nepohrdne. Nejlépe s ceckatou blondýnou, aby ukázala milému, jak je odvázaná.

Šmírácká vtěrka

To si takhle užíváte skvělý sex, blížíte se k vyvrcholení a najednou vás nějaký slizoun začne hladit rukou po zádech. Ještě než se stačíte rozkoukat, představuje se vám jako Marek a přiblble se usmívá. Bohužel si neuvědomuje, jak moc vás štve. Jakmile ho pošlete k šípku, sedne si vedle vás a alespoň si ho vyhoní. Obecenstvo si na akcích člověk nevybírá a šmírování ke swingers neodmyslitelně patří, ale vtěrky nikdo rád nemá. Když se chcete zapojit, neváhejte se nejdříve zeptat. Zkušenějším stačí jen oční kontakt.

Čerstvý bisexuál

To si takhle užíváte skvělý sex, blížíte se k vyvrcholení a najednou nějaký slizoun začne hladit rukou záda vašeho partnera. Opět je to Marek, ale po další vodce s džusem zjistil, že nepohrdne ani mužským obětím. Když se hošan prozradí tímto způsobem, je to ještě v pohodě. Horší je, když rovnou vyzkouší něco odvážnějšího. Už třikrát jsem zažila rvačku přímo na párty. Naposledy se jednomu gentlemanovi moc nelíbilo, když mu jiný začal zezadu masírovat pytel. Začala strkanice, vzduchem létaly pěsti a po zemi se v kotrmelcích válela nahá mužská těla. Byla jsem v ráji.

Zamindrákovaný páreček

Vše si hezky přečetli na internetu, několik večerů o tom debatovali u šálku čaje a nakonec se rozhodli. Jejich zadušenou lásku oživí jedině swingers! Chtějí to vyzkoušet s někým jiným, protože ona byla jeho první a zatím jediná. Jsou spolu od střední. Na párty začínají stydlivě, drží se za ruku a obhlíží, s kým se seznámit. Jdou na to psychologicky. V první řadě nesmí být dočasná milenka hezčí než ta stávající, což je často problém. Většinou ze všeho vycouvají, případně udělají nějaký trapas. Jsou nejlepším důkazem toho, že swingers radovánky nejsou pro každého.

Přehled divnolidí ze swingers by mohl pokračovat dál a dál, ale na výše uvedené exoty narazíte prakticky vždy. Já osobně jsem na ně maximálně alergická a jsem schopná je rozeznat už na první pohled. Často mi kazí chuť na sex a vás budou štvát taky. Rozhodně ale nejsou důvodem, proč swingers párty nevyzkoušet. Našli jste už odvahu, nebo se teprve na nějaké ty orgie chystáte? Nebo jste divnolidi?