Při pohledu na plešatějícího pána, který se snaží udělat vám dobře, jen nostalgicky vzpomínáte na ty exploze vzrušení z let minulých. Hledáte uvolnění a začínáte přemýšlet nad tím, jestli chyba není náhodou ve vás. Zkrátka se nedokážete udělat! Sex bez orgasmu je jak pizza bez sýru, a proto to musíte změnit dřív, než se z vašeho domácího šmajchlování stane nudná rutina a trapné divadélko.

Naštěstí jsem tady já, která v rámci zlepšování vlastní karmy čas od času vypustí i něco, co dokáže na rozdíl od předražených psycholožek a partnerských poraden prokazatelně zlepšit vaše prožitky v posteli! Když se ani po přečtení následujících důvodů nedokážete udělat, jste bohužel frigidní a nikdo vám už nepomůže.

Důvod č. 1: Vaříte často knedlíky

Když manželovi vaříte jen blafy, nemůžete od něj očekávat nadpozemské výkony. Bude tloustnout, zleniví a tvrdost jeho erekce bude fuč. Místo knedlíků plných lepku a smetanových omáček mu zvyšte příjem proteinů, případně ho nechte vyhladovět, ať se dostane do formy, a vaši broskvičku pak sežere na počkání.

Důvod č. 2: Zanedbáváte trénink

Pečujete o domácnost, matka vám ničí život, a když vás neštve práce, tak vás vysávají děti. Co takhle si ve vašem denním programu najít chviličku na masturbaci? Já to zvládám každý den za 3 minuty! Rozvíjí to fantazii a hlavně si tím udržujete tam dole vše připravené do akce. Vaginu musíte pravidelně promazávat.

Důvod č. 3: Jste zbytečně pruderní

Vše omrzí a nemůžete se divit tomu, že vám po těch letech misionářská poloha nestačí. Přestaňte se stydět a být falešně stydlivá. Ukažte partnerovi, co ve vás je. Každý chlap se jakožto milovník péčka takové příležitosti rád chytí. Sedněte mu na obličej, nechte si strčit prst do zadku a uvidíte, jak to začne opět jiskřit.

Důvod č. 4: Trávíte moc času na Facebooku

V době, kdy je na sociální sítě moderní svalovat úplně vše, to zní jako hloupost, ale je to tak. Prohlížením roztomilých fotek a nadáváním na islám se ještě nikdo neudělal, sexu musíte věnovat čas a pozornost. Zkuste si to místo před spaním rozdat ráno nebo neplánovaně v průběhu dne, kdy ještě máte elán.

Důvod č. 5: Nenávidíte sebe i jeho

Trápí vás faldy, po letech přehlížení nemáte sebevědomí a všechny ty hádky se na tom, jak moc vás manžel přitahuje, také nehezky podepsaly. To se pak není čemu divit, že se nedokáže udělat. Najděte si pozorného milence, který vás zespoda naloží do nebe. Problém je tím vyřešen a vy dál můžete doma předstírat, jaká dokonalá a spokojená manželka jste.