Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 20 děsivých souloží, které žádná žena nechce (znovu) zažít

Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes si povíme o nepovedených číslech.

Čím více se nohy roztahují, tím více se průšvihy dostavují. Jinými slovy s počtem milenců dramaticky roste nebezpečí, že sex bude stát za starou belu Na druhou stranu myslet si, že každé vaše postelové rodeo bude jak z filmu Eyes Wide Shut, by bylo dost naivní. Důležité je poučit se z chyb a znovu je neopakovat. Následující přehlídka děsivých souloží je varováním pro všechny nezkušené ženy. A ty otrkané si alespoň vzpomenou, co již nikdy nechtějí v sexu absolvovat.

1. Špekatá show

Milovník koblih vás zalehne jak slon! Po chvilce marné snahy začne funět a nepředstavitelně se potit. Jeho obézní tělo se pravděpodobně brání infarktu. Milenec bez břišních svalů je ještě v pohodě, ale sex s mega špekounem je fakt dno

2. Několikahodinový maraton

„Miláčku, budeme se milovat celou noc!“ Díky, ale fakt nemám zájem. Raději udělej během dvaceti minut mě a pak docukej sebe. Představa, že si celou noc obrušujeme genitálie, mě fakt nevzrušuje. Sex není maraton!

3. Babička vedle na gauči

Sice tvrdě spí a vzhledem k jejímu věku je vysoká pravděpodobnost, že se už ani neprobudí, ale i tak je lepší mít na postelové hrátky klid. Pokud milenec bydlí ve třígenerační haciendě, radši jděte o dům dál.

4. Zásun ze soucitu

Rozešla se s ním jeho dlouholetá přítelkyně a příliš krásy nepobral. Ale koupil vám drink a v rámci možností se chová jako gentleman Tak proč se s ním nevyspat, že jo? Pokud vás to napadlo, rychle přelaďte na jinou stanici. Přece nechcete, aby se uprostřed milování rozbrečel.

5. Ponožkové peklo

Ať je zima nebo mráz, ponožky při sexu sundej vždy a zas. Nahý chlap v ponožkách si nezaslouží nic jiného než výsměch. To je vážně takový problém sundat fusky? Horší je snad už jen milenec v pleteném roláku.

6. Předčasný ohňostroj

Udělal se po dvou minutách? Nenechte se namotat na řečičky, že je to kvůli vašemu neodolatelnému tělu a hlubokým citům. Prostě nedokáže udržet koule na uzdě a má vážné problémy s předčasnou ejakulací. Schopný sameček vydrží alespoň deset minut bušení

7. Ubohý měkkýš

Nepostojí a nepostojí. Můžete se snažit, ale on má mezi nohama měkkýše neschopného zásunu. Není to vaše chyba! Měl by s ním umět zacházet. Navíc když není erekce, vždy je tady zástup funkčních pilulek, které vše řeší.

8. Utajená nákaza

Nechce si nový milenec nasadit kondom? Vymlouvá se? Čeká vás sex plný strachu z nákazy, což za to rozhodně nestojí. Až vás za týden začne svědět v rozkroku, za mnou nechoďte. Já jsem vás varovala!

9. Pivní žok

Smrdí chmelem a klopí do sebe jedno orosené za druhým. Pořád myslí jen na pivo a občas na sex. Ložnice není Oktoberfest, tak se nedejte a soulož s pivařem odmítněte. Opravdu není o co stát.

10. Stanová romantika

Smrdí ohníčkem, žere laciné uzeniny a poslouchá country western hudbu. Chce si to s vámi rozdat ve stanu. Jak kdyby nestačilo, že vás píchají komáři. Když budete mít štěstí, vezme vás po sexu na projížďku v nafukovacím člunu. Ve stejném, co má prezident.

11. Milenka na útěku

Jste ta třetí a máte tu drzost narušit domácí prostor jiné samičky? V tom případě musíte počítat s rizikem, že se jeho manželka vrátí bez předchozího varování domů. Vám pak nezbude nic jiného, než se po silonkách slanit o patro níž k sousedům. Zcela nahá.

12. Udělaný uplakánek

Hraje si na drsňáka. Chlapa, který žere silné motorky a křehké ženy. Žije na hraně a nezná slitování. Pak máte sex a on se po orgasmu rozbrečí jak chlapeček, kterému přejeli štěně. Co dělat? Utéct!

13. BDSM amatér

Neumí udělat uzel, nemá autoritu, ale třikrát viděl film Padesát odstínů šedi BDSM je sice hra, ale jen pro ty zkušené a sebevědomé. V podání nezkušeného ňoumy se jedná o trapas, který musíte dostat rychle z hlavy.

14. Z postele do nemocnice

Divoký sex je super, ale zranit se u něj už taková zábava není. Většinou to fakt bolí. Zlomený penis a zaseklé dildo v řiti pobaví personál v nemocnici na dlouhé měsíce. Stanete se legendou! Vážně to chcete?

15. Za libovolné prašule

Sex za luxusní dárečky je v pohodě. Sex za dovolenou taky. Ale říct si přesnou částku, tu dostat na ruku a pak to dělat? Tak to už nejste zlatokopka, ale úplně obyčejná šlápota.

16. Panic je na nic

Zaučovat nějakého hošíka vyžaduje velkou trpělivost a odvahu. Pokud si chcete užít skvělý sex, raději panice při výběru milence vynechte. Minimálně několik prvních čísel se budete trápit.

17. Vzrušení na čtyřech kolech

Autoerotika není erotika v autě. Vůbec nechápu, co v těch továrnách dělají, ale sex v moderní káře nemá daleko k překážkové dráze. Všude nějaká navigace a různé panely. Sex v autě je pro puberťáky.

18. Bez manuálu ani ránu

Návod krok za krokem se hodí při montáži nábytku, ale ne při sexu. I tak se mezi muži najdou vědátoři, kteří před zásunem načtou desítky rad. A výsledek? Většinou děsná bída. Teorie bez praxe je k prdu.

19. Extrém pro uspokojení

Daruje vám půlmetrový nasazovák, chce škrtit a bez skřipců na bradavkách se necítí ve své kůži. Extrémní milenci se hodí, pokud chcete sexuálně experimentovat. Toužíte-li po klidu, najděte si někoho normálního.

20. Miniaturní divadlo

Různé průzkumy se snaží ženy přesvědčit o tom, že malý kašpárek je vlastně v pohodě. Není to tak! Zkuste si užít s milencem, který má tam dole 5 centimetrů. Budete si připadat jak hodinář. Drobné práce do postele nepatří.

Související články

Další články