Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 15 sexuálních zážitků, které musíte stihnout před smrtí. Už jste zažili perverzní orgie?

Zdroj: profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o praktiky a sny, které musíte stihnout do smrti.

Rozdávat si to celý život na misionáře doma v ložnici? To je nuda, se kterou se spokojí maximálně tak lenoši a domácí puťky! Žijeme jen jednou a sex jako nejzábavnější aktivita na této planetě nabízí pestrou paletu praktik Co vše z následujícího seznamu máte za sebou? Vše si hezky spočítejte! Pokud máte splněnou méně než půlku a je vám přes pětadvacet, máte sakra co dohánět. A to myslím vážně, ať máte v důchodu na co vzpomínat. Platí pro ženy i muže.

1. Mokrý orgasmus

Každá ho má v repertoáru, ale jen některé se ho za celý život dočkají. I pro chlapa je to skvělý zážitek Tak nandejte pláštěnku a obohaťte vaše sexuální vzpomínky o pořádnou vlnu rozkoše.

2. Sex s výrazně mladší/starší osobou

Mladá krev či zkušenosti někoho staršího budou pro váš sexuální život vítaným zpestřením. Jen pozor, pedofilie a náklonnost k neschopným důchodcům se nepočítá.

3. Trojka

Ve dvou se to lépe táhne a ve třech se to lépe sexuje Dovolena je libovolná kombinace pohlaví, jde hlavně o ten pocit, kdy nevíte, kam dřív sáhnout.

4. Lízání konečníku

Nemáte odvahu? Tak si představte, že je to zmrzlina, nebo si nechte rektální věneček oblíznout přímo vy. V anální oblasti se nachází hromada nervových a velmi citlivých zakončení.

5. Sex na pláži

Romantická blbost, při které budete mít písek úplně všude. Ale i tak je fajn alespoň jednou za život při nakládačce poslouchat šumění moře. Aspoň zjistíte, že sex na pláži není jen přeslazený koktejl

6. Hluboký orál

Výstřik na mandle už dávno není jen pro fajnšmekry a chlípné holky z filmů pro dospělé. Užívejte si kromě klasického kouření hluboký orál, za to vzrušení občasné zakuckání prostě stojí.

7. Homosexuální průzkum

Jak můžete vědět, že jste hetero, když jste se nikdy ani nezkoušeli líbat se stejným pohlavím? Ženy si to můžou odbýt s opilou kamarádkou Chlapům doporučuji začít zlehka, úplně stačí očumování cizích penisů při převlékání v posilovně.

8. Nevěra

Zachovat věrnost po celý život zní sice hezky, ale je to k zbláznění. Vaše životní láska vás už určitě podvedla, tak utíkejte vyrovnat skóre. Takový menší úlet vám zvedne navždy sebevědomí.

9. Anální sex

Sama jsem tomu nevěřila, ale údajně existují lidé, kteří za celý život neprovětrají zadní vrátka Ani nevědí, o jakou slast přichází. Vy mezi ně ale patřit nechcete, že ne?

10. Soulož s někým, kdo neumí česky

Není pravda, že v sexu si musíte rozumět. Čím méně keců, tím živočišnější zážitek vás čeká. Až letos pojedete na dovolenou, ulovte nějakého domorodce, případně ohněte zarostlou divoženku.

11. Mezirasový experiment

S předchozím bodem si můžete velmi snadno splnit i zážitek v podobě sexu s někým odlišné rasy. Aspoň na vlastní pohlavní orgány zjistíte, jestli je pravda, co se říká o černoších a Asiatkách.

12. Účast na swingers party

Na swingers sice potkáte různé divnolidi, ale i tak stojí návštěva orgií za to. Aspoň můžete hezky očumovat výkony zkušenějších a něco se přiučit. Nebo se rovnou zapojit.

13. Sex v převlékací kabince

Vzrušující zážitky nepatří jen do ložnice a mít sex někde v přírodě je až moc bezpečné. Riziko odhalení v převlékací kabince obchodního centra vám zrychlí tep a ukáže, jak skvělé je dělat něco na hraně.

14. Masáž prostaty

Praktika mnohými neobjevená, ale velmi vzrušující. Umíte takovou masáž jako žena provést A pánové vědí, jak je masáž prostaty aneb mužského bodu G příjemná? Být zrovna v tomhle pozadu je fakt hloupost.

15. Třicetidenní celibát

Neradujte se, celibátem myslím dobrovolné zřeknutí se veškerého sexu, včetně masturbace! Po měsíci bez orgasmu budete nadrženější než stepní koza a sex si budete užívat o to víc.

Tak jak jste na tom? Já mám už dávno splněno!

Související články

Další články