Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 10 nezpochybnitelných důvodů, proč jsou Češky mnohem lepší než Slovenky

Sexperimentátorka: 10 nezpochybnitelných důvodů, proč jsou Češky mnohem lepší než Slovenky
Zdroj: Petr II. Michael Christian Andreas Vojtíšek, kníže von Hahn a hrabě z Levantis
+ Další fotografie
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o Slovenky.

Když se slušný český kluk nechá uhranout Slovenou odněkud z Košic? Zoufalost nejvyššího kalibru, která bohužel není vůbec ojedinělá. Každý vlastenec se může pokadit z migrační krize, ale to, že se k nám ve velkém stěhují Vieroslavy a Kataríny za slušným vzděláním a vyššími platy, vůbec nikdo neřeší. Rozhodně nechci podněcovat nenávist, ale znám minimálně 10 nezpochybnitelných důvodů, proč jsou Češky lepší než Slovenky

1) Slovenky nejsou tak sexy

Slovanské holky jsou obecně považovány za nejhezčí na světě, ale nemohu souhlasit s tím, že by Slovenky byly krásnější než Češky, nedej bože chytřejší. Jasně, možná je tady pár stárnoucích modelek jako Andrea Verešová (35), ale já se ptám: Vyhrála někdy Slovenka soutěž Miss World? Nevyhrála, tak je to jasné.

2) Slovenky jsou děsně žárlivé

Možná se tváří, že jsou vyrovnané a sebevědomé, ale ve skutečnosti jsou připravené vyškrábat oči každé, která hodí očkem po jejich příteli. Vždyť i ta Dara, která je mimochodem nejméně slovenská Slovenka pod sluncem, drží Rytmuse (39) pěkně zkrátka.

3) Slovenkám český kluk nerozumí

I když parazitují několik let v Praze, nejsou schopné naučit se mluvit česky Místo toho používají slova jako zimomriavky, mihalnice, vopcháčik, vankúš a mačička. Kdo má takovým slovům rozumět bez slovníku?

4) Slovenku nepřechlastáte

Slovenky jsou prakticky odkojené borovičkou a rozhodně je nechcete potkat na baru při lovu. Rande se vám řádně prodraží, protože jim běžná dávka alkoholu nestačí To většině českých holek vyčarujete radost vinným střikem.

5) Slovenky vaří samá divná jídla

Já určitě nepatřím mezi šikovné kuchařky, ale když už se odhodlám v kuchyni něco uvařit, rozhodně je to něco civilizovanějšího a méně kalorického než brynzové halušky, treska v majonéze a lokše. Ve vztahu se Slovenkou si koledujete o žaludeční problémy.

6) Slovenky se bojí metra

Pocházejí z chudého kraje plného Maďarů, Romů a Ukrajinců, ale i tak si při prvním výletu do Prahy vyskakují a odmítají jezdit metrem. Pravděpodobně kvůli tomu, že z takového výdobytku moderní doby mají strach. Kdyby to totiž někdo nevěděl, v Bratislavě mají místo metra jen předrevoluční betonovou strouhu plnou odpadků.

7) Slovenky všechno děsně prožívají

Slovenské holky vše děsně prožívají. Jsou hlučné, řvou při hokeji, mluví často sprostě a snaží se na sebe strhnout za každou cenu pozornost. Někdy to na kluky bohužel funguje Zbytečné přehrávání při postelových hrátkách už vůbec neřeším.

8) Slovenky jsou konfliktní

Pokud mi někdy nějaká fúrie chtěla vytrhat vlasy, vždy to byla nějaká buchta z východu Slovenska. Ostatně se stačí podívat na slovenské verze reality show. V nich se Slovenky ožerou, poperou a následně vykousnou už v prvním díle.

9) Slovenky nemají módní vkus

To, že mají blízko na nákupy do Vídně, rozhodně neznamená, že se hezky oblékají. Většina mladých Slovenek je tak spíš parodií na naše české fashion blogerky, které mají módní rozhled a vkus. Navíc jsem ještě nikdy neviděla Slovenku, která by se zvládla hezky nalíčit.

10) Slovenky jsou pobožné

Slovensko je země, kde má náboženství mnohem větší vliv než u nás. Když budete mít jako chlap hodně velkou smůlu, bude se vaše Slovenka modlit k nějakému pánovi na obláčku a se sexem si počkáte až do svatební noci Amen!

Související články

Další články