Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 10 mužských reakcí, podle kterých poznám, jaký poklad skrývají v trenýrkách

Tady to vypadá hodně dobře.
Zdroj: Profimedia.cz
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes ale půjde o všechno. Dnes totiž půjde o velikost penisu.

Prťavoučký penis? Neštěstí, které dělá z chlapa zamindrákovaného chudáčka, který si musí od puberty po zbytek života stále něco dokazovat. Než s někým takovým chodit a spát, to být radši sama a bez sponzora. Naštěstí je již předem možné na základě různých signálů a reakcí poznat, jak velkého ptáčka ukrývá poklopec vašeho potenciálního milence. Co zaručeně prozradí malou výbavičku?

  1. Čím agresivnější řidič, tím menší péro. Troubí, parkuje na invalidech a dělá myšky? Za volantem velkého SUV se cítí sebevědomě, ale bez něj je to jen parodie na chlapa.
  2. Odmítá navštěvovat sauny, posilovny a další místa, kde je nutné odhodit oblečení a veřejně se obnažit. Ukázalo by se, že ho má menšího než 99 % zbylých samců. Takový trapas by jeho utrápené ego nepřežilo.
  3. Na pánech se vždy zamyká v budce, třebaže potřebuje pouze čůrat. Vedle normálně rostlého kolegy by se nedokázal uvolnit a nevyšla by z něj ani kapička.
  4. Jakmile dojde na vtípky týkající se velikosti penisu, začne machrovat a žbleptat cosi o tom, že by mu i Robert Rosenberg (41) mohl závidět. Sranda je sranda, má tam dole cvrčka!
  5. Nechce se mu používat kondom. Proč? Protože na toho jeho fešáka nejsou k dispozici tak malé velikosti. Šprcka by mu z něj padala, a proto raději riskuje přenos pohlavních chorob a zbouchnutí partnerky.
  6. Umí skvěle lízat. Nic jiného mu totiž nezbývá, a proto se během předehry na velmi dlouho noří k ženskému rozkroku a tam rozjíždí jazykové tornádo. Jeho dovednosti časem omrzí.
  7. Zásadně odmítá sex na prvním rande. Moc dobře tuší, že by se mu rádodajka lačnící po pořádném pichu šeredně vysmála. Zakládá si na dlouhodobých láskách a vzájemném pochopení. Grc!
  8. Zkuste se zmínit o tom, že jste před vztahem s ním spala s nějakým jiným nabíječem. Začne soptit jak Vesuv. Hned ho totiž napadne, že vzpomínáte na jeho mnohem větší nádobíčko.
  9. Nenávidí trapasy a za každou cenu se snaží působit dokonale. Nedokáže si představit, že by před ženou například vyšlápl psí bobek. Moment bolestivého ztrapnění si schovává až na první sex.
  10. Když se to hodí, jen tak nenápadně začne povídat něco o tom, jak se dá malým kašpárkem zahrát velké divadlo. Většinou však tragikomedie.

Tak co, máte v okolí nějakého borce, kterého jeden z výše popsaných bodů odhalil? Vůbec bych se nedivila, většina Čechů a Brňáků zvláště je tam dole na tom bídně. Docela by mě zajímalo, z čeho se počítá ten slavný čtrnácticenti­metrový průměr.

Související články

Další články