Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Sexperimentátorka: 10 důvodů, proč je nejlepší najít si na sex chudinku, které říkáme svobodná matka

Pánové, tahle vám bude zobat z ruky.
Zdroj: profimedia.com
Klára Vrbíková je blogerka a odvážná sexperimentátorka, která se nestydí podělit o pikantní zážitky a postřehy týkající se vztahů. Ve svém pravidelném blogu se vás pokusí přesvědčit o tom, že když nejde o sex, nejde o nic! Dnes půjde o sex s mladou maminkou.

Chápu, že muži na hledání vhodné milenky a dírky na zasunutí jejich nádobíčka mozek nepotřebují. Rozhoduje za ně nadrženost a touha ulovit tu nejkozatější holku z baru. Je to velká chyba, protože kvůli tomu přehlíží jednu velmi zajímavou skupinku zoufalek v podobě opuštěných matek v tísni. Přesvědčím vás, že zapojit hlavu a nabrknout si některou z nich se zatraceně vyplatí!

  1. Opuštěná matka má obrovskou chuť exmanželovi dokázat, že jde dál a užívá si života. S tím je spojen také sex s novým chlapem, u kterého není z pochopitelných důvodů zrovna dvakrát vybíravá. Tím chlapem se tak můžete stát přímo vy.
  2. Narození malého usoplence a rozvod přidá ženě pocitově k věku dobrých 15 let. Opuštěná a s krizí, že už má nejlepší roky za sebou, začne maminka plnit v posteli i ty nejzvrhlejší choutky. V první řadě kvůli tomu, že vás chce jednoho dne klofnout, ve druhé aby si dokázala, že není zrezavělá rašple.
  3. Minimálně první měsíc vašeho otrkávání vše dělá zdarma! Nečeká luxusní večeře a drahé dárky, umí se o sebe sama postarat. Je ráda za to, že je někdo schopný zkousnout vyřvávání jejího uzlíčku štěstí.
  4. Pokud nerodila sjetá epidurálem, což je mimochodem kolosální zbabělost, rozhodně netouží po dalším dítěti. Při vzpomínce na pupek, nástřih hráze a nepříjemnou porodní asistentku z Motola to ani nejde.
  5. Když budete dobrým náhradním tatínkem, budete i skvělým milencem. Jinými slovy stačí jejímu malému občas pořídit někde ve slevě hračku a hned se z vás stává nabíječ roku, pro kterého zahraje nejeden orgasmus.
  6. U normální mladé milenky musíte mít strach, že se někde ožere na diskotéce a podvede vás. To si svobodná matka nemůže dovolit. Doma hlídá, před vámi seká dobrotu a je věrná jak německý ovčák.
  7. Jako hospodyňka nezklame. Při každé návštěvě vyfasujete skvělý oběd, domácí koláč a jako bonus vám ho ještě vykouří. Chce vám totiž ukázat, jak dokonalý by byl život s ní a její ratolestí. Nenechte se nachytat, je to jen trik, jak vás lapit do pasti. Když ale budete chytřejší, můžete na tom jen vydělat.
  8. Není to stíhačka, která by vás pronásledovala na každém kroku. Nechce vás jakožto možného tatínka vystrašit, a navíc nemá čas hlídat kromě jejího caparta ještě vás.
  9. Zanedbaná a zklamaná se může radostí zbláznit, když donesete blbý tulipán a bonbošku z výprodeje. Občasným rozmazlováním prodloužíte dobu, po kterou vás bude obšťastňovat bez toho, aby vás někam tlačila.
  10. V životě už slyšela tolik výmluv, že ty vaše bude polykat jak maliny. Je totiž ve fázi, kdy se rozhodla chlapům dát druhou šanci. Tím pádem je tolerantní a trpělivá. Alespoň do doby, než zjistí, že jste s ní jen kvůli sexu a na roli otce se jí můžete vykašlat.

Najít si na sex mladou maminu, která se snaží za každou cenu ulovit tatínka pro prcka, je cesta k divokému sexu a relativně pohodovému vztahu. Tak neokounějte a vydejte se na lov. Ideálním místem jsou dětská hřiště a sekce obchodů s výprodejovým zbožím.

Související články

Další články