Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sexbomba z diskotékového dua Verona vystavila svoje tělíčko v titěrných bikinách

Markéta Jakšlová
Zdroj: Petr Klapper

Svůdnou zpěvačku Markétu Jakšlovou (28) můžete většinou vidět na diskotékách po celé republice, kde vystupuje spolu s Petrem Fiderem jako duo Verona. Markétu jsme nedávno zastihli v jednom pražském aquaparku, kde v bazénu řádila s neznámým fešákem.

„Je to MC Jacob z kapely Skyline,“ uvedla zpěvačka, jejímž současným životním partnerem je bývalý spolužák, úspěšný designér Jan Plecháč, absolvent architektury a designu na VŠUP, se kterým se Jakšlová už zasnoubila.

Zpěvačka se s MC Jacobem setkala na akci zaměřené na boj proti rakovině prsu. „Akce Plaveme prsa jsem se zúčastnila, protože si myslím, že je potřeba takovéto projekty podporovat, celkově všechny akce, které jsou pro dobrou věc, stojí za podporu. Osobně jsem se s touto nemocí nesetkala, ale přeji všem ženám, které to štěstí neměly, hodně sil a pokud možno pozitivní myšlení, aby to zvládly, a jejich rodinám a okolí to samé a hlavně víru v to, že bude zase dobře,“ vysvětila Markéta.

A co říká na MC Jacoba? „Jacob je sympaťák, milej a hezkej kluk, je otevřenej a dá se s ním dobře povídat. Bavili jsme se hlavně o jídle a životosprávě, to mě vážně zaujalo, protože jsem se doposud nesetkala s člověkem, a už vůbec ne s klukem, kterej by řešil stravu víc než já. Jacob na to kouká hlavně z pozice trenéra a já zase spíš z toho gurmánského, každopádně jsme se na některých věcech shodli a pěkně to probrali.“ Následně oba taky vyrazili na nákupy a na kafíčko.

Související články

Další články