Kdo si myslel, že vnadná moderátorka bude chtít svůj velký den vysílat v přímém přenosu, tak se mýlil. Až deník Blesk přinesl informace, že veselka už proběhla, ale modelka nikomu kromě svých nejbližších nedala vědět. Přitom třeba výběr svatebních šatů si pro sebe nenechávala a vše ventilovala do světa.

Veselka se konala v sobotu v lesíku, přiléhajícím jednomu z odpočinkových resortů u Benešova, které se zúčastnili pouze rodinní příslušníci a nejbližší přátelé. Mezi pozvanými byl i novácký sporťák Martin Čermák nebo Haně šel za svědka její „zaměstnavatel“, kouzelník Pavel Kožíšek.

Vše ale neprobíhalo podle plánů, jak si novomanželé nalajnovali. Starost jim přinesli jejich pejskové, kteří měli před oltář donést snubní prsteny. Jenže to se modelka přepočítala. Málem se podařilo ty prstýnky ztratit, ale naštěstí vše dobře dopadlo a žádné faux pas se nekonalo.

Na velkolepé svatební hostině se servírovala hovězí líčka se zeleninou a bramborovou kaší, kuřecí vývar a dort, takže klasické menu byste jen u nich na svatbě těžko hledali.