Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Sexbomba Mašlíková se tajně vdala. Svatbu ale ohrozilo nečekané fiasko!

Hanka a André už jsou rodina.
+ Další fotografie
Tak, a už je pod čepcem! Modelka s obrovskými silikony Hana Mašlíková (34) do toho praštila. Tajně si vzala za muže svého snoubence a trenéra v jedné osobě Andrého Reinderse (35). Páru se to podařilo do poslední chvíle ututlat a teď si užívají první společné chvíle pod příjmením Reinders. Jenže všechno nešlo tak hladce, jak si naplánovali.

Kdo si myslel, že vnadná moderátorka bude chtít svůj velký den vysílat v přímém přenosu, tak se mýlil. Až deník Blesk přinesl informace, že veselka už proběhla, ale modelka nikomu kromě svých nejbližších nedala vědět. Přitom třeba výběr svatebních šatů si pro sebe nenechávala a vše ventilovala do světa.

Veselka se konala v sobotu v lesíku, přiléhajícím jednomu z odpočinkových resortů u Benešova, které se zúčastnili pouze rodinní příslušníci a nejbližší přátelé. Mezi pozvanými byl i novácký sporťák Martin Čermák nebo Haně šel za svědka její „zaměstnavatel“, kouzelník Pavel Kožíšek.

Vše ale neprobíhalo podle plánů, jak si novomanželé nalajnovali. Starost jim přinesli jejich pejskové, kteří měli před oltář donést snubní prsteny. Jenže to se modelka přepočítala. Málem se podařilo ty prstýnky ztratit, ale naštěstí vše dobře dopadlo a žádné faux pas se nekonalo.

Na velkolepé svatební hostině se servírovala hovězí líčka se zeleninou a bramborovou kaší, kuřecí vývar a dort, takže klasické menu byste jen u nich na svatbě těžko hledali.

Mohlo by vás zajímat

Další články