Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sex, vodka a ukradené peníze ve Výměně manželek: Nadržený gambler vyjel po opilé náhradní manželce!

+ Dalších 5 fotografií
Litry alkoholu, cigarety a automaty. Vážení, taková Výměna manželek tady ještě nebyla. V hlavní roli alkoholička Gábina, gambler Přemek a ruka šmátralka pod peřinou. Dusno z alkoholových výparů nebude to jediné, co by se dalo krájet. Máme tu totiž i dusno erotické. Dojde na sex?

Jak to asi může dopadnout, když dáte dohromady vyžilou alkoholičku a gamblera, co hází prachy do automatů? Bude to maso! Po krku si půjdou Gábina s Přemkem už od prvního dne! Vyměněná manželka přijede k náhradní rodině už navátá a její alkojízda neskončí ani následujících deset dnů. Pivo, víno, vodka… Gábina pije cokoli, hlavně že to teče. Kromě vody, není přece žába.

Její záliba v alkoholu se pochopitelně promítne i do chodu domácnosti. Přemek je vytočený, protože najednou ochutnal vlastní medicínu. Odkázaný jen sám na sebe, protože aktivity náhradní manželky jsou přes den omezeny na vyspávání kocoviny, je na celou domácnost a děti najednou sám. Děti proto raději dává na hlídání k babičkám a ve zbytku času chodí po bytě a nachází další prázdné lahve, které jeho desetidenní manželka vycvakla.

Gábinu to u Přemka nebaví, asi málo lije, a když může, raději se chodí schovávat do hospody, odkud ji už druhý den tahali štamgasti. Přemek zuří, ale Gábina mu svým způsobem imponuje. Abychom byli konkrétní, svůj zájem omezil na Gábinin zadek, který po jedné z mnoha štací po hospodách osahával, když jí vlezl do postele.

„Starám se o tebe, když tě dovedou domů, že? Ani nevíš kdo. Ani nevíš, jak jsi se tam nima líbala se všema. Ses tam po nich plazila,“ kňoural Přemek. „To jo, a kdo mi dneska skončil v posteli a říkal mi, že mám hezkou prdelku,“ oponuje Gábina. „Neříkám, že nemáš, ale byla jsi přikrytá,“ vypadlo z náhradního manžela. „Ale ruka šmátralka byla kde asi?“ vyjela Gábina.

V tomhle díle Výměny manželek najdete snad všechno, takže aby toho nebylo málo, dojde taky ke krádeži. Nejen že má Přemek nenechavé ruce, co se Gábinina zadku týče, ruka šmátralka mu zabrousila taky do její peněženky. V Gábině zmizely dva litry, pardon, Gábině zmizely dva litry, které Přemek naházel do automatů. Prý „protože se potřeboval odreagovat“. Aha. To už takhle v obličeji brunátnou Gábinu nenechá v klidu, protože její pravidelný pitný režim je v tomhle případě ohrožen. My vám už ale teď můžeme slíbit, že Gábinin příběh bude mít happy end a Tour de Bar bude pokračovat i další dny.

Související články

Další články