Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

SEX V ULICI: Jak vypadá natáčení erotických scén? Kdo je v seriálu NEJVĚTŠÍ NADRŽENEC?

Sex patří i do Ulice.
Zdroj: TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
Erotické scény se sice v Ulici objevují spíše sporadicky, ovšem také v ní mají své místo. Jak se lechtivé momenty v nekonečném seriálu natáčejí a kdo si při nich nejvíce libuje?

V normálním životě znamenají erotické momenty příjemné okamžiky, během natáčení to ovšem takové není. O tom, jak se natáčejí sexuální scény v seriálu Ulice, se rozpovídal režisér Stanislav Sedláček.

„Tu ruku si dej takhle a nohu o něco víc doleva, a to rameno trochu víc do kamery a nevzdychej takhle, neběžíš maraton,“ řekl v rozhovoru pro TV Nova. Tohle ovšem ani zdaleka není vše, na co je třeba během natáčení erotických scén myslet.

Někomu je to více příjemné, někomu méně, někdo je nenávidí. Tak to vždy mezi herci bylo, je a bude. „Víme, že to musíme natočit, takže vlastně nikdo si tam nevšímá, jestli je tam nějaká obnažená herečka nebo herec,” dodal režisér.

Kdo je ale v Ulici tím největším nadržencem a na sexuální momenty se vysloveně těší? Je to Šárka Vaculíková (29)! „Já je točím moc ráda. Já si totiž říkám, že se musím svlíkat, dokud jsem mladá,“ uvedla mladá herečka. My se těšíme, že se na ni opět dostane a ukáže nám ze svého těla více, než na co jsme v Ulici zvyklí!

Související články

Další články