Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Sex v socialistickém Československu? Naši rodiče si rozkoš uměli užít více než my dnes!

Tohle je boží pohled, že?
Zdroj: pinterest.com
+ Další fotografie
Nedivočíme tolik jako naši rodiče. Místo toho čas trávíme raději v práci. Vítejte v uspěchané době 21. století.

Zatímco ekonomika před rokem 1989 v tehdejší Spolkové republice Německo rostla a lidé se zde těšili vyššímu životnímu standardu, tak ve východním bloku tomu bylo zcela naopak – a jelikož zde jedinci nebyli takoví workoholici, měli dostatek času na erotické hrátky.

V socialistickém Československu jsme si uměli užívat, místo dennodenního pracování od nevidím do nevidím jsme jezdili na chalupy, zahradničili či jsme čas trávili s přáteli. Ovšem po pádu železné opony jsme i my zbytek evropských mocností dohnali, začali jsme se honit za penězi a na sex už nám nezbývá skoro žádný čas. Jak smutné!

A jak vůbec vypadala sexuální výchova za komunismu?

Budeme vycházet ze sexuální příručky Muž a žena: intimita, jejímž autorem je německý autor z NDR Siegfried Schnabl. Příručka vyšla v 80. letech a jsou v ní inu pěkné pikantnosti o tom, jak páni soudruzi a paní soudružky souložili.

Tak například se v ní dočteme o tom, jak snadno soudružky dosahovaly orgasmu. Dle výzkumů sexuologa Schnabla byly orgasmy za železnou oponou zcela pravidelné.

A jak na tom byli soudruzi? Impotentních bylo přes 13 % mužů, je to málo, nebo dost?

A konečně kapitola zabývající se celkovou spokojeností žen s pohlavním stykem. Až 83 % žen bylo v době výzkumu spokojeno se stykem. No, není to nádhera?

Tak, článek dočten, zavřete notebooky a honem za vaší milou polovičkou aneb Milujme se a množme se.

Související články

Další články