Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sex s vyměněnou manželkou! Tomáš od Sabiny a Jana s hady na krku to rozjeli ve velkém stylu!

+ Dalších 11 fotografií
Poslední Výměna manželek byla opravdu drsná. O Janě, která má hady patrně raději než své vlastní děti, se toho již napsalo mnoho. Nyní se rozhodl pro web eXtra.cz promluvit bývalý přítel Sabiny o tom, jak to doopravdy ve Výměně bylo a jaké vztahy chová k Janě. Opravdu spolu měli sex? Vše tomu nasvědčuje.

Přítel Sabiny Tomáš vyšel ze čtveřice účinkujících v reality show Výměna manželek nejlépe. Nyní se rozhodl promluvit o tom, jak on vidí celý průběh Výměny. Některé jeho názory házejí na celou situaci kolem Jany a jejího chování úplně jiný pohled. Ale není to také tím, že je do ní Tomáš tak trochu zakoukaný?

Od té doby, co Jana přišla do domova Tomáše, to mezi nimi začalo mírně jiskřit. Oba dva se dušovali, že je spojují jejich společné zájmy a zkrátka si padli do oka. Ke konci Výměny dokonce přiznali, že pokud by jim krachl vztah s jejich partnery, tak by se vůbec nebránili tomu, aby to vyzkoušeli spolu.

Tomáš na všechny otázky odpovídal pohotově a ničemu se nebránil. Když však přišla debata na jeho vztah s Janou, začal být mírně nejistý. Nechtěl být vůbec konkrétní v otázce sexu s Janou. „Jestli jsme spolu spali nebo ne, to nechám na fantazii diváků. Nevyvracím to, ale ani nepotvrzuji,“ tvrdil s lišáckým úsměvem Tomáš. S Janou se potkává stále.

Z produkce ale zazněly hlasy, že ti dva spolu techtle a mechtle skutečně měli! Podle Tomáše ale není Jana hlavním důvodem jeho rozchodu se Sabinou. „Se Sabinou jsme si řekli, že to zkusíme každý sám. Máme rozdílné pohledy na určité věci.“

Ovšem zároveň dodává, že má se Sabinou velmi dobré vztahy a žádná nevraživost mezi nimi nepanuje. Děti do svých sporů nemíchají a snaží se, aby se jim tenhle humbuk vyhnul. To se ale nedá říct o Janě a Romanovi, kteří svým dětem ublížili opravdu hodně.

Související články

Další články