Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

SEX S NÍ ZABÍJÍ! Spali jste s ní i vy? Podívejte se na fotky bez cenzury do FOTOGALERIE! Alžběta po Česku roznáší HIV

Zdroj: Facebook.com
+ Další fotografie
Alžběta Dzurková (24) věděla od 15 let, že je HIV pozitivní. Přesto si užívala nechráněný sex s několika muži. Navíc později onemocněla i žloutenkou a virovou hepatitidou typu C. Hrozí jí 5 až 12 let za mřížemi.

Alžběta Dzurková (24) je od 15 let HIV pozitivní, ale nabízela svoje sexuální služby několika mužům, kteří o tom neměli ani tušení. Už v minulosti byla pravomocně odsouzena, nyní opět skončila před soudem

Je obžalovaná z pokusu těžkého ublížení na zdraví a přečinu šíření nakažlivé lidské nemoci. Souložit měla postupně asi s pěti muži ve věku 20 až 50 let, se kterými se měla stýkat od Vánoc roku 2014, kdy ji pustili z vězení, do 5. října 2016. Muži neměli ponětí o tom, že by byla žena nakažená virem HIV, a měli s ní nechráněný styk

"Bydlela jsem s ním asi osm měsíců až rok. O mé nemoci věděl od začátku. I jeho rodina," řekla žena před soudem v Hradci Králové o jednom z mužů. "Neměla jsem kam jít. Nejdřív jsme měli styk s kondomem. Po nějaké době ale řekl, že to tak nemá rád," vysvětlovala Alžběta Dzurková, která svoji nemoc nepřiznala, aby ji muž neopustil.

Už v mládí měla problémy s drogami, a když byla ve výchovném ústavu, zjistilo se, že je HIV pozitivní V té době jí bylo teprve 15 let. Dokonce i otěhotněla, ale porodila zdravé dítě.

"Paní obžalovaná byla poučena, že ještě před pohlavním stykem musí svého partnera na svá onemocnění upozornit a dodržovat zásady bezpečného sexu. Přesto tak v případech čtyř poškozených neučinila. Tohoto jednání se dopustila opětovně, neboť již byla za obdobný čin pravomocně odsouzena," řekla státní zástupkyně Lenka Faltusová. Hrozí jí 5 až 12 let za mřížemi.

Související články

Další články