Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Sex na veřejnosti v Praze: Zuzana byla kdysi slušná holka. Pak utekla do Prahy a skončila u tyče

Byla tak krásná!
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 28 fotografií
Zuzana K. se "proslavila" tím, že měla pohlavní styk s klukem na toaletách v pražském nočním klubu, kde běhala zcela nahá a zřejmě pod vlivem alkoholu či drog. Povedlo se nám získat exkluzivní zpověď blízkého kamaráda z minulosti, který zná Zuzanu i její rodinu.

Video, kde mladá Zuzana Krátká zcela nahá chodí po prostorách toalety pod vlivem neznámých omamných látek či alkoholu, viděl už skoro celý národ. Dívka se pokoušela o sex s neznámým mladíkem a prosila o 5 minut, které by jí postačily k uspokojení.

Pro eXtra.cz promluvil její blízký kamarád, se kterým vyrůstala v Brně, a který zná jak Zuzanu, tak i její rodiče a sourozence: „Byla to dříve hodná a milá holka, poté, co odešla do Prahy, to s ní šlo z kopce. Chytla se prostě špatné party, nebo tak něco. Její rodiče nevěděli, co s ní, ale výchovou to není, její sourozenci a rodiče jsou v pohodě.“

Také dodal: „Utíkala z domova, do Prahy a nakonec se tam přestěhovala. Nedokončila střední školu a začala dělat striptérku v jednom klubu na Václavském náměstí v Praze. Vystupovala pod jménem Samantha. Všichni z Brna, kteří s ní kamarádili, se od ní distancují a nebaví se s ní, co odešla do Prahy.“

Zuzana se dlouhou dobu pokoušela dostat se lidem na oči a být středobodem pozornosti. Tohle asi nebyl ten nejlepší způsob, ale Zuzaně to zřejmě vůbec nevadí, v minulosti několikrát publikovala své zcela nahé fotografie.

Související články

Další články