Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Šetřete peníze s ústní vodou! Tohle je 5 věcí, které jí můžete mrknutím oka nahradit

Šetřete peníze s ústní vodou! Tohle je 5 věcí, které jí můžete mrknutím oka nahradit
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Používáte ústní vodu? Pak je to samozřejmě správně a určitě v tom pokračujte. Zaručeně jste však netušili, na co dalšího se dá tahle toaletní pomůcka ještě použít. Když budete ústní vodu využívat k těmto pěti věcem, nejenže ušetříte, ale především si pomůžete!

1. Antiperspirant. Když jej nemáte po ruce, je ústní voda skvělou náhradou. Stačí ji nanést na vatičku či tampon a potřít jím podpaží. A zápach je v několika vteřinách pryč!

2. Akné a další kožní problémy. Pokud vám nezabírají drahé přípravky na nevzhledné pupínky, neházejte flintu do žita. Léčbu akné ústní vodou jste zaručeně ještě nezkusili. Opět naneste pár kapek na tampon a potřete jím problematická místa. Zlepšení se by se mělo dostavit za několik dní.

3. Plíseň na nohou. Směs bylinek a alkoholu působí dobře také jako prevence proti plísni. Udělejte si z ústní vody lázeň a ponořte do ní celá chodidla. Nechte působit alespoň půl hodiny.

4. Včelí bodnutí. Bolavá místa potřete ústní vodou. Znovu platí, že bylinky s alkoholem dělají zázraky. Uleví se vám téměř okamžitě.

5. Čištění záchodu. Zapomeňte na drahé čističe a nechte čarovat ústní vodu. Důkladně ji naneste na znečištěná místa vaší záchodové mísy a po pár minutách je pořádně vydrhněte kartáčem. Záchod bude čistotou jenom zářit!

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy