Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Sestra popálené Týnuš Třešničkové se obrací k nebi: Posílám všechnu lásku, co mám!

Zdroj: Instagram
+ Dalších 29 fotografií
K strašlivé tragédii došlo v tureckém Istanbulu, kde byla při kuchařské show popálena známá youtuberka Týnuš Třešničková (22) a její přítel Viktor Hajíček. Kromě tisíce fanoušků věří v brzké uzdravení také její rodina. Třešničková se momentálně nachází v nemocnici v Istanbulu. Sestra Martina jí napsala dojemný vzkaz. Za Týnuš se prý modlí.

Populární youtuberka Týnuš Třešničková byla popálena při ohnivé show v luxusní restauraci slavného kuchaře Nusreta Gökceho. Zranění utrpěl i její přítel Viktor Hajíček a ještě další dva muži z Řecka a Ománu.

Týnuš se momentálně nachází v nemocnici a popáleniny pokrývají třicet procent jejího těla. Při explozi jí zřejmě vzplály šaty. Hajíček má popáleniny na patnácti procentech. Palce youtuberce drží nejen fanoušci, ale samozřejmě i rodina,

Slova sestry Martiny hovoří za všechno. „Děkujeme za všechny zprávy a podporu. Až budeme vědět více informací, dáme vědět. Každopádně všechno bude v pořádku. Týnka je v nejlepších rukou a bude o ni postaráno. Modlete se, prosím. Posílám všechnu lásku, co v sobě mám,“ napsala na Instastrories.

DÁLE ČTĚTE:

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

TAKHLE VIDĚLA VÝBUCH PŘÍMO TŘEŠNIČKOVÁ. CO TO DO OHNĚ NALILI?

PRVNÍ VYJÁDŘENÍ MAJITELE RESTAURACE. CO VZKAZUJE POPÁLENÉ ČEŠCE?

VIDEO UKAZUJE TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVOU V ŠOKU, JAK ČEKÁ NA POMOC.

JAK DOPADL PŘÍTEL TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÉ? JE POPÁLEN NA 15 PROCENTECH TĚ­LA.

MRAZIVÁ ZPRÁVA Z NEMOCNICE. TÝNUŠ TŘEŠNIČKOVÁ JE NA TOM ŠPATNĚ. MÁ POPÁLENOU TŘETINU TĚLA.

Související články

Další články