Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Sestra a maminka vévodkyně Kate v bikinách: Pippa (36) a Carole (64) se předvedly

Sestra a maminka vévodkyně Kate v bikinách: Pippa (36) a Carole (64) se předvedly
Zdroj: profimedia
+ Dalších 5 fotografií
Rodina vévodkyně
Sestra vévodkyně z Cambridge si vánoční svátky užívá trošku jinak. Pippa Middleton (36) vyrazila na dovolenou a krom manžela a syna ji doprovodila i maminka Carole (64) s manželem. Holky skotačily na pláži a obě předvedly famózní figuru v plavkách.

Kate Middleton tráví Vánoce společně s princem Williamem a dětmi na rodinném panství v Sandringhamu. Oproti tomu její sestra Pippa Middleton s maminkou Carole se rozhodly na Vánoce vycestovat. Užívají si pohádkové dovolené na ostrově Svatý Bartoloměj, který spadá pod Francii a nachází se v Karibském moři.

Pippa vyvezla samozřejmě i manžela Jamese Matthewse a syna Arthura, který se narodil loni v říjnu. Společně s nimi odcestovala i maminka Carole a manžel Michael. Všichni si to tam náramně užívají.

Foťáky je zachytily, když zrovna trávili den na pláži. Koupali se v moři a nechyběla ani opalovačka. Pippa se předvedla v plavkách značky Heidi Klum a všichni slintají nad její dokonalou postavou.

Ani Carole se nestyděla ukázat na veřejnost v plavkách. Nyní už všichni víme, po kom Kate s Pippou zdědily takové geny. Ačkoli je Carole už čtyřiašedesát let, postavu by jí mohla závidět kdejaká dvacítka. Carole zkrátka vypadá úchvatně a na svůj věk až překvapivě dobře. Sami se o tom můžete přesvědčit ve fotogalerii a podívat se, jak si holky Middletonovi užívaly na pláži.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy