V Kalifornii se stal další bizarní případ, kdy mladá učitelka měla sex s několika nezletilými hochy. Laura Whitehurst si svou práci učitelky zpestřovala sexem s dvěma nezletilými chlapci, když poznala ještě třetího, se kterým otěhotněla.

Vedli spolu roční milenecký vztah, přičemž to vyvrcholilo tím, že Laura otěhotněla s 16letým studentem. Krátce po porodu vášnivou učitelku zatkla policie. Lauru čekala ale nepěkná rána. Musela si ve vězení odpykat šestiměsíční trest a bohužel byla evidována jako sexuální násilník.

V současné době je otci 21 let a svého potomka mají ve střídavé péči. Dítě se narodilo v roce 2013 a rozhodně se nemá špatně, naopak je o něj velmi dobře postaráno.

Kalifornský školský úřad musí totiž chlapci, otci dítěte, vyplatit obrovskou sumu. A to rovných 144 miliónů korun. A to hlavně z toho důvodu, že škola o vztahu učitelky a žáka moc dobře věděla, ale bála se, že přijde o svou dobrou pověst, a tak románek tutlala před rodiči nezletilého chlapce.

„Výše odškodného představuje velikost škody, kterou mladé oběti a jeho rodině způsobilo porušení předpisů školskými úředníky. Ti tolerovali protizákonné chování učitelky a žáka nedokázali ochránit,“ sdělil deníku Los Angeles Times soudce Vince Finaldi.

Tohle není rozhodně první a patrně ani poslední případ, kdy v Americe došlo k pohlavnímu styku mezi učitelkou a nezletilými žáky.