Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Šeredová bude tančit v televizi: Její poslední účast v talentové soutěži skončila fiaskem, připomeňte si ho!

Alena Šeredová je prý horkou kandidátkou na účast v italské verzi
StarDance.
Zdroj: reprofoto Max
+ Další 3 fotografie

Jen pár týdnů, co italská média vyčerpala informace o nevěře fotbalisty Gigiho Buffona (36) s moderátorkou IIarií D'Amico (40), může si Alena Šeredová (36) mnout ruce, že se konečně noviny zaměřily na něco jiného.

Podle serveru panorama.it by se měla Šeredová zúčastnit soutěže Ballando con le stelle, což je italská verze naší StarDance, kdy slavní lidé tančí ve dvojici s profesionálem. Moderátorka této soutěže Milly Carlucci se pro týdeník Diva e Donna nechala slyšet, že je Alena velmi žhavou kandidátkou na účast v tomto projektu.

Aby také ne, Italové Alenu zbožňují, její rodinné strasti s ní prožívala celá země, takže je jasné, že její přítomnost v tomto pořadu by k obrazovkám přilákala spoustu diváků.

Ještě v živé paměti máme účast „Šeredky“ v novácké soutěži Talentmania, která u nás běžela před čtyřmi lety. Televize tehdy vsadila na Šeredovou, která měla jako porotkyně zajistit vysoká čísla sledovanosti, jenže všechno dopadlo totálním fiaskem. Modelka dělala produkci problémy, před kamerou byla trapná a televize ji nakonec musela vyhodit. Snad se podobné faux pas nebude u italských kolegů opakovat.

Související články

Další články