Jen pár týdnů, co italská média vyčerpala informace o nevěře fotbalisty Gigiho Buffona (36) s moderátorkou IIarií D'Amico (40), může si Alena Šeredová (36) mnout ruce, že se konečně noviny zaměřily na něco jiného.

Podle serveru panorama.it by se měla Šeredová zúčastnit soutěže Ballando con le stelle, což je italská verze naší StarDance, kdy slavní lidé tančí ve dvojici s profesionálem. Moderátorka této soutěže Milly Carlucci se pro týdeník Diva e Donna nechala slyšet, že je Alena velmi žhavou kandidátkou na účast v tomto projektu.

Aby také ne, Italové Alenu zbožňují, její rodinné strasti s ní prožívala celá země, takže je jasné, že její přítomnost v tomto pořadu by k obrazovkám přilákala spoustu diváků.

Ještě v živé paměti máme účast „Šeredky“ v novácké soutěži Talentmania, která u nás běžela před čtyřmi lety. Televize tehdy vsadila na Šeredovou, která měla jako porotkyně zajistit vysoká čísla sledovanosti, jenže všechno dopadlo totálním fiaskem. Modelka dělala produkci problémy, před kamerou byla trapná a televize ji nakonec musela vyhodit. Snad se podobné faux pas nebude u italských kolegů opakovat.