Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Selfie, která hýbe internetem: Parta kluků vběhla do Stalloneho zrovna v místě, kde kdysi točil Rockyho!

Zdroj: Facebook
+ Další fotografie

Tahle selfie vstoupí do historie stejně jako fotobomba královny Alžběty na Hrách Commonwealthu, kdy se vetřela na fotku dvěma mladým sportovkyním, nebo dokonce stejně jako selfie Ellen DeGeneres, která se vyfotila na Oscarech s největšími celebritami

Fotek s hvězdami jsou mraky, ale k téhle se navíc váže neskutečný příběh, co se vám běžně nestane. Mladý Američan Pete Rowe žijící ve Filadelfii si pozval k sobě na návštěvu svoje kamarády z Kalifornie a samozřejmě jim chtěl ukázat svoje město.

Takže si kluci vyšlápli po památkách a stanuli i před slavným Muzeem umění, které znají všichni filmoví fanoušci, jelikož po jeho schodech nahoru a dolů běhal Rocky, když potřeboval trénovat a neměl na to, aby si dovolil trénovat v tělocvičně.

Mladíci se samozřejmě bavili tím, že příkré schody vybíhali nahoru stejně jako Rocky, když se najednou ozvalo: "Vyběhli jste to strašně rychle, teď vypadám jako amatér."

A bum ho. Rocky osobně nad schody na procházce s někým ze své rodiny.

Selfie se Sylvesterem Stallonem (68) a celým příběhem nasdílel k sobě na profil Petův otec Rick Rowe a z jeho Facebooku se šíří rychlostí světla. Hlavně do médií.

Související články

Další články