Z více zdrojů byla potvrzena informace, že zpěvačka Selena Gomez je opět na pokraji sil. Je vystresovaná, vyděšená, s alarmujícím nízkým počtem bílých krvinek po transplantaci ledviny. Zpěvačka byla hospitalizovaná už minulý týden, a poté, co se k nízkému počtu bílých krvinek přidaly psychické problémy, byla hospitalizována znova a vypadá to špatně.

Momentálně se zpěvačka nachází v psychiatrické léčebně a léčí jí formou dialektické behaviorální psychoterapie. Její imunitní systém napadá zdravé buňky, založené na alianci pro analýzu lupusu. Selena navíc čelí melancholii a úzkosti, přinesl web TMZ.

Tato zpráva o špatném stavu zpěvačky hluboce zasáhla již ženatého expartnera Seleny Justina Biebera, který je z jejího zdravotního stavu v koncích! Byl vyfotografován jen krátce poté, co se dozvěděl novinky o Seleně, a vypadal opravdu hrozně!

Při parkování u kostela v Los Angeles, kam denně dochází a kam s ním dojížděla i Selena, se objevil zničený a k nepoznání. Údajně působil jako bezdomovec a špatný zdravotní stav Seleny se na něm šíleně podepsal. V galerii najdete fotografie, které mluví za vše!