Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Selena Gomez oblékla podivný módní výstřelek a ukázala svého 21letého velblouda v intimních partiích

Selena Gomez vyrazila do města s velbloudem.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Nejsou to ani džíny ani legíny, ale něco mezi tím, takže se tomu začalo říkat jeggins (džínové legíny) a můžete je koupit v každém konfekčním řetězci. Protože mají úzký střih a obepínají tělo, odhalí úplně všechno a hlavně ženskou intimní část, které se v tomto případě říká „velbloud“ nebo anglicky „camel toe“.

Zařízlé jeggins zvolila i Selena Gomez (21), a jelikož se teď nosí hlavně krátké vršky (pro ty, co si je mohou dovolit), můžete velblouda vidět na každém kroku, stačí se trochu rozhlédnout a ani nemusíte utrácet peníze za vstupenku do zoo.

Gomez je mladá holka, jakési tření s Justýnou Bíbrovou (20) jsme jí sice neodpustili, takže si tohle klidně může dovolit obléknout. Horší už to bylo třeba s matkou Kim Kardashian (33) Kris Jenner a o retro fotce s Bárou Štěpánovou v hlavní roli, která hned po Lence Kořínkové a Hance Krampolové patří mezi největší vládce módního pekla, ani nemluvě.

Související články

Další články