Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ségra Kim Kardashian si chtěla přimalovat větší prsa. Podívejte se, jakým trapasem to skončilo!

Možná se tak narodila, možná je to make-up.
Zdroj: David M. Benett
+ Další fotografie
Přílišná snaha vypadat dokonale někdy škodí. Naposledy se o tom přesvědčila mladší sestra Kim Kardashian, která si chtěla přimalovat větší prsa. Pokus ale skončil kosmetickým faux pas.

Chápeme, že vyrůstat v rodině Kardashian-Jennerů a od dětství mít před sebou takové vzory, jako třeba prdelatou ségru Kim či plastikami posedlou matku Kris, člověka těžce poznamená. Přesto by ale někdo nejmladší Kylie už konečně mohl říct, že není žádnou ostudou vypadat v sedmnácti jednoduše na sedmnáct.

Vliv vysoce sledované rodiny je ale mocný, a tak i Kylie Jenner ve svém mladém věku vypadá jako přifouknutá umělotina, které táhne ke třicítce. A pro perfektní vzhled se uchyluje k různým metodám.

Když kupříkladu naposledy propagovala značku pleťové kosmetiky Nip+Fab, prsa se rozhodla zvětšit pomocí známého triku se stínováním. Co se ale nestalo. Kylie zvolenou barvu make-upu příliš nevychytala a v tom správném, respektive špatném osvětlení fotoaparáty celé její faux pas zachytily a ihned vyslaly do světa.

Co si z toho tak vzít, Kylie, ponaučení a příště spoléhat více na přírodu?

To je jenom řečnická otázka. Nic takového od člověka s geny výše popsanými pochopitelně neočekáváme.

Související články

Další články