Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Šéfka Vogue nesnáší dceru Kim Kardashian: Naprosto boží fotodůkaz v galerii!

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Kanye West měl včera svou módní přehlídku a na jeho premiéru přišla z povinnosti kromě manželky Kim Kardashian i šéfka Vogue Anna Wintour. Anna nemá ráda děti. Anna nesnáší děti na přehlídkách. Anna je dneska za královnu internetu.

Vizionář, nový Ježíš a nejnadanější člověk na Zemi (to neříkáme my, to říká on sám o sobě!) a pak taky omylem zpěvák (to už říkáme my) Kanye West (37) měl včera svou první módní přehlídku, kde představil svou novou kolekci.

Tu vám přineseme později a těšte se, je to maso.

Ale než se tak stane, zaměříme se nejprve na šéfku Vogue Annu Wintour (65), která si nenechala tuhle velkoparádu ujít a usedla v první řadě vedle Kim Kardashian (33), Beyoncé (33) a Jay-Z (45), kteří se přišli inspirovat od největšího génia planety, co by měli příštích deset let nosit.

Kim si samozřejmě přivedla i svou dceru Severozápad, aby se podívala na tatínka a jeho první velkou práci, ale malá to nevydržela tak dlouho a začala pobrekávat a řádit, což, mírně řečeno, dost otrávilo Annu a ta udělala něco, čím se dneska baví úplně všichni.

Dost ostentativně se odklonila od Kim a řvoucího Severozápadu, a to tak okatě a s odporem, že tahle momentka se ihned stala hitem, komentují a sdílejí ji úplně všichni a vsadíme se, že brzy se z toho stane hojně používané meme.

Anna prostě dneska vyhrála internet

Související články

Další články