Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Šéfa gangu, který znásilnil turistku v Rimini, dostihl trest: Jak dlouho bude za mřížemi?

Muže i zbytek gangu policie naštěstí dopadla.
Na konci srpna veřejnost šokoval otřesný případ násilí. Gang Severoafričanů napadl na pláži polský pár. Muže zmlátili do bezvědomí, ženu také napadli a několikrát hromadně znásilnili. Poté ji chtěli utopit v moři. Když skončil brutální útok, tak navíc pár okradli. Naštěstí se všechny 4 útočníky podařilo dopadnout.

Gang vedl Guerlin Butungu (20) pocházející z Konga. Čtveřice násilníků má na svědomí několik jiných obtěžování a navíc kromě polské turistky znásilnili transsexuální prostitutku pocházející z Peru.

Polská turistka u výslechu uvedla, že útok trval více než 20 minut, během kterých ji škrtili tak, že se málem udusila. Během toho, když ji znásilňovali, navíc slyšela, jak zbytek gangu mlátí jejího přítele. Po útoku zůstali bezmocně ležet na pláži, dokud je nenašli kolemjdoucí, kteří ihned zavolali pomoc.

Italská policie gang dopadla do týdne, pomohly hlavně kamerové záznamy na ulicích. Šéf gangu je jako jediný plnoletý, proto jsou o jeho trestu informace. Dostal 16 let a snad si všechny roky odpyká ve vězení. Zbylým 3 útočníkům je mezi 15–17 lety a čeká je soud za několik měsíců.

Související články

Další články