Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Šéfa Apple Steva Jobse by si měl v novém filmu zahrát herec, kterého byste v té roli vůbec nečekali! Batman.

Zamlada tam ta podoba docela je!
Zdroj:

Už nějakou dobu se ví o tom, že scenárista Aaron Sorkin, autor filmu The Social Network o vzniku Facebooku, napsal scénář o Stevu Jobsovi, šéfovi Apple, který z této společnosti udělal firmu, která má na účtech údajně více peněz než celá americká vláda v rezervách. Všichni doufají, že by film režíroval opět David Fincher, který stál také za The Social Network, ale ten si dal teď jednu nečekanou podmínku.

Řekl totiž, že by o režírování filmu o Stevu Jobsovi uvažoval pouze v případě, že by se hlavní role zhostil Christian Bale, kterého určitě znáte jako Batmana. Ten zatím nedostal žádnou konkrétní nabídku, ale bez něj nebude ani David Fincher, což je jeden z nejlepších režisérů současnosti.

Možná víte, že o Stevu Jobsovi už jeden film vznikl. Jmenoval se jOBS a hlavní roli tam bohužel hrál Ashton Kutcher, takže to celé podle toho také dopadlo. Verze od Aarona Sorkina nemá mapovat celý život této velké osobnosti IT světa, ale tři zásadní milníky v jeho životě – spuštění prvního Maca, spuštění iPadu a debut NeXT, operačního systému, na kterém Jobs pracoval poté, co ho vyhodili z Apple.

Související články

Další články