Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker prý NEMÁ problémy s alkoholem. Během rozhovoru ale vyžahl rovnou 4 sklenice šampaňského!

Jean-Claude Juncker tvrdí, že nemá problémy s alkoholem.
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker apeluje, abychom nezastavovali příliv uprchlíků, a tvrdí, že běženci jsou pro Evropu přínosem. Šéf Evropské komise si zřejmě udržuje promile v krvi a ty mu zatemňují mozek. Během rozhovoru popřel, že by měl problém s alkoholem, a u toho vyžahl 4 sklenice šampaňského.

V roce 2014 vyšlo najevo, že šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker má tak trochu problémy s alkoholem. Někteří evropští představitelé měli obavy o jeho životní styl. A to se nejspíš potvrdilo. Týden před referendem v Anglii v roce 2015 Juncker zjevně opilý vítal na summitu EU Viktora Orbána, nekompromisního maďarského prezidenta. Vše zachytily všudypřítomné kamery.

„Diktátor je na cestě,“ řekl Juncker předtím, než nemotorně objal Orbána. Předseda Evropské rady Donald Tusk, který všemu přihlížel, byl viditelně na rozpacích. A Junckera nazval bláznem nebo alkoholikem.

Juncker svoje chování vysvětloval francouzskému listu. Tuska hned osočil, že si rozhodně nedal v kanceláři žádný koňak ke snídani. „Mám problémy s levou nohou kvůli vážné nehodě. Takže když jdu po schodišti, musím se chytit zábradlí,“ řekl Juncker.

V roce 1989 strávil tři týdny v kómatu a pak šest měsíců na vozíčku. Juncker trval na tom, že jediným jeho problémem v té chvíli byla únava, protože pracuje až 15 hodin denně. Jak si ale vysvětlit, že během rozhovoru vypil 4 sklenice šampaňského?

Mohlo by vás zajímat

Další články